szkolenia dla call-center, szkolenia telemarketerów

szkolenia dla call-center, szkolenia telemarketerów
szkolenia dla call-center, szkolenia telemarketerów
ID wpisu: 26549
Dodano: 11.05.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 590
CTR: 0.17%
321
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Poznaj naszą ofertę cyklicznych szkoleń dla telemarketerów / działów Call Center. Organizujemy zarówno otwarte terminy szkoleń, jak i wewnętrzne szkolenia zamknięte dla firm. Nasi wykładowcy to wieloletni praktycy sprzedaży, ze specjalizacją w sprzedaży i obsłudze klienta przez telefon. Nasze szkolenia skupiają się na zagadnieniach praktycznych, gotowych sprawdzonych rozwiązaniach, oraz realnych problemach danej grupy szkoleniowej. Uczestnicy naszych szkoleń dla Call Center są w stanie zastosować pozyskaną wiedzę już kolejnego dnia, bezpośrednio poprawiając jakość swojej codziennej pracy i efekty.

Szukasz najlepszych szkoleń dla Twojego Call Center?
Chcesz by Twoi telemarketerzy byli najlepsi w sprzedaży, negocjacjach i obsłudze klienta?
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkolenia-callcenter.pl

Opinie o stronie szkolenia-callcenter.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Na Checklista.pl znajdziesz m.in. wzory cv word do pobrania czy szablony listów motywacyjnych. To też obszerny poradnik na temat planowania kariery (...)
NEWLOOK's PERMANENT MAKEUP z Warszawy cieszy się pozytywnymi opiniami i wciąż zdobywa nowych klientów. To nowoczesne centrum makijażu permanentnego. (...)
Chcesz, aby Twoja firma odnosiła sukcesy, była silną organizacją, która nie tylko posiada, ale też realizuje swoje cele? Vivisto Training Center (...)
Do Centrum Szkoleniowego Scat przyjeżdżają ludzie z całego świata aby poszerzyć swoje umiejętności oraz nabyć nowe w dziedzinie ochrony osób (...)
Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, których interesuje angielski i niemiecki. Gdynia i Gdańsk to dwa miasta, gdzie znajdziecie Państwo nasze (...)
Szukasz recepty na zwiększenie motywacji swoich pracowników? Wiele lat doświadczenia i setki klientów trenera mentalnego Jakuba B. Bączka jest dowodem (...)
Osoby zainteresowane profesjonalną ofertą szkoleń i usług doradczych w branży lotniczej zapraszamy do kontaktu z firmą Ortodroma Zbigniew Sztorc. (...)
Korzystając z naszej biznesowej szkoły szybko będziesz mieć pełną jasność odnośnie tego, jak ważne są szkolenia strategiczne, które uczą (...)