Oprogramowanie dla hoteli - Ilumio

Oprogramowanie dla hoteli - Ilumio
Oprogramowanie dla hoteli - Ilumio
ID wpisu: 21104
Dodano: 12.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 796
CTR: 0.00%
142
Google
21
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Na stronie internetowej: http://ilumioapp.pl/ możemy znaleźć informacje dotyczące nowoczesnego systemu Ilumio. Jest to aplikacja pozwalająca na zdalną obsługę różnego rodzaju urządzeń i systemów hotelowych, jak na przykład telewizji hotelowej. Korzystać z niej mogą zarówno goście, jak i personel (jednak z innego poziomu). Personel hotelu może np. korzystać z interaktywnej obsługi gości oraz automatycznej obsługi pokoju.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: ilumioapp.pl

Opinie o stronie ilumioapp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadamy szablony w przystępnych cenach. Mamy szablony idealnie dopasowane do branży oraz szablony uniwersalne. Warto stawiać na dobrą jakość w (...)
Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
Oprogramowanie phpBB2 to nowsza wersja pierwowzoru, która służy do zakładania forum internetowego. W stosunku do poprzedniej jest bardziej rozbudowana (...)
Udostępniliśmy na stronie internetowej całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość bez niczyjej pomocy wypełnić (...)