Prywatny dom opieki Holi-Care

Prywatny dom opieki Holi-Care
Prywatny dom opieki Holi-Care
ID wpisu: 37588
Dodano: 24.10.2023
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 64
CTR: 1.56%
2
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prywatny dom seniora jest odpowiedzią na potrzeby osób w starszym wieku, które potrzebują profesjonalnej opieki. Dom opieki oferuje wysokiej jakości specjalistyczną opiekę pielęgniarsko-opiekuńczą oraz lekarską. Dodatkowo pacjenci każdego dnia mogą skorzystać z fizykoterapii, która poprawi i utrzyma sprawność fizyczną, jak również dedykowanej terapii zajęciowej, dzięki której żaden pacjent nie zazna nudy, a ćwiczenia pozytywnie wpłyną na funkcjonalność umysłową. Obiekt położony w Małopolsce, z widokami, które sprzyjają dobremu samopoczuciu i poczuciu bezpieczeństwa, dokładnie tak jak we własnym domu. Pokoje w pełni dostosowane dla osób z trudnościami w poruszaniu się. Dokładamy wszelkich starań, aby "jesień życia" naszych podopiecznych przebiegała bez bólu i trosk, jednocześnie zapewniając im możliwie najlepsze warunki. Cennik usług dostępny na stronie internetowej. W cenie wliczone pełne wyżywienie. Oferta dedykowana osobom starszym i potrzebującym specjalistycznej opieki całodobowej.
Prywatny dom opieki Holi-Care
ul. Wojów 2
32-830 Wojnicz
https://holi-care.pl/
Tel: 535 978 833
Kategorie:

Podlinkuj stronę: holi-care.pl

Opinie o stronie holi-care.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dom Seniora Tęcza w Łapinie Kartuskim zaprasza! Nasza oferta obejmuje całodobową opiekę nad pensjonariuszami. Oprócz tego proponujemy im spotkania (...)
Profesjonalne świadczenia dla osób starszych i przewlekle chorych zapewnia Dom Seniora Leleka we wsi Szczepkowo Borowe. Nasz ośrodek zlokalizowany (...)
Dom Opieki Promyk w Halinowie to profesjonalna opieka nad osobami dotkniętymi miażdżycą, demencją i chorobą Alzheimera. Jesteśmy NZPO i dajemy (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Domu Opieki Cichy Dworek w Kębłowie w województwie pomorskim. Nasz obiekt usytuowany jest w zacisznej okolicy, (...)
Lipowy Zakątek to dom spokojnej starości znajdujący się w Dobroszowie Wielkim, na terenie województwa lubuskiego. Nasz obiekt został przystosowany (...)
Specjalizujemy się w zapewnianiu usług opiekuńczych długoterminowych, na godziny oraz z zamieszkaniem w domu seniora. Zapewniamy opiekę osobom starszym (...)
Prywatny dom spokojnej starości w Kostkowie - Leśne Wrota funkcjonuje od wielu lat, tworząc rodzinną atmosferę i domowy klimat. Dopełniamy wszelkich (...)
Miasteczko Seniora to miejsce, gdzie osoby starsze zostaną objęte całodobową opieką. Mała Wisła to malownicze miejsce, otoczone naturą co daje (...)
Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Domu Seniora „A w sercu maj”, który mieści się w Woli Czołnowskiej w pobliżu Puław. Oferujemy profesjonalną (...)