Miasteczko Seniora. Nowoczesny dom opieki

Miasteczko Seniora. Nowoczesny dom opieki
Miasteczko Seniora. Nowoczesny dom opieki
ID wpisu: 32949
Dodano: 25.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 162
CTR: 0.00%
42
Google
13
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Miasteczko Seniora to miejsce, gdzie osoby starsze zostaną objęte całodobową opieką. Mała Wisła to malownicze miejsce, otoczone naturą co daje uczucie spokoju i beztroski. Ośrodek wyposażony w centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnym, centrum medyczne Seniora z lądowiskiem dla helikoptera. Tuż obok część rezydencjonalna, składająca się z ponad 300 przestronnych apartamentów. Chcemy, żeby osoby starsze czuły się u nas jak w domu i miały możliwość bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: miasteczko-seniora.pl

Opinie o stronie miasteczko-seniora.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Domu Seniora „A w sercu maj”, który mieści się w Woli Czołnowskiej w pobliżu Puław. Oferujemy profesjonalną (...)
Veritas Polska to firma, która świadczy opiekę domową nad osobami starszymi wobec osób zmagających się z różnymi problemami i schorzeniami. Pracujemy (...)
Dzięki miłości do wykonywanej pracy i traktowaniu pensjonariuszy, jak własnych członków rodziny, dom starców Pogodne Dni Małopolska stał się (...)
Opiekę nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi oferuje Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ SANUS S.C. w Radlinie. Wykonujemy profesjonalne usługi (...)
Dom Opieki Modrzew w Morągu zapraszamy seniorów do skorzystania z opieki czasowej lub stałej! Jako placówka, funkcjonujemy na podstawie Zezwolenia (...)
Opieka Domowa nad Seniorem Nestor w Krakowie zapewnia kompleksową opiekę długoterminową i krótkoterminową dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. (...)
Ośrodek Jodłowa Dolina to dom opieki dla osób starszych i chorych na Alzheimera. Położony w Jodłowie, blisko granicy z Czechami, w samym sercu Kotliny (...)
Opiekę nad osobami starszymi 24 h zapewnia firma Elżbiety Janas Dobra Opieka 24 w Poznaniu. Realizujemy profesjonalne formy opieki nad osobami starszymi (...)
Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Opieki JADWIN z Pabianic w województwie łódzkim. Zajmujemy się dwudziestoczterogodzinną (...)