Firma sprzątająca MP Clean Marika Polaczek

Firma sprzątająca MP Clean Marika Polaczek
ID wpisu: 36595
Dodano: 28.09.2022
Kliknięć: 20
Wyświetleń: 583
CTR: 3.43%
27
Google
59
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi sprzątające i porządkowe na terenie województw zachodnioporskiego i Wielkopolski. Naszym celem jest dostarczanie dla naszych Klientów najwyższej jakości usług.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na rynku nasz personel jest przygotowany do świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Nasi pracownicy jak i kadra zarządzająca cyklicznie odbywa szkolenia, które podnoszą ich umiejętności.
Posiadamy więdzę, ubezpieczenie i niezawodny sprzęt

Zapraszamy do składania zapytań i przygotowania dla Państwa bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Gwarantujemy jakość wykonywanych usług z przystępną ceną!

Oferujemy :
Cykliczne sprzątanie:

- Obiektów Biurowych
- Wspólnot Mieszkaniowych
- Obiektów przemysłowych (magazyny, hale, garaże itp)
- Obiektów handlowych i usługowych
- Siłowni i klubów fitness
- Przychodni medycznych, gabinetów stomatologicznych
- Mieszkań i domów

Usługi Specjalistyczne:

- Doczyszczanie maszynowe
- Sprzątanie obiektów po budowach
- Sprzątanie po remoncie

Obsługa terenów zielonych:

- Porządkowanie terenów
- Usługi ogrodnicze
- Koszenie trawy
- Zamiatanie obiektów zewnętrznych

Jeżeli zależy Ci na jakości świadczonych usług i jesteś już zmęczony ciągłym szukaniem profesjonalnej firmy sprzątającej to właśnie trafiłeś na MP Clean. Po pierwsze stawiamy na jakość wykonywanych usług oraz optymalizację kosztów dla naszych Klientów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mpclean.eu

Opinie o stronie mpclean.eu (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

specjalistyczne malowanie proszkowe wraz z nakładaniem powłok i przygotowaniem powierzchni zapewnia Lakiernia proszkowa Nova Color w Ostrowie Wielkopolskim. (...)
Firma Romar w miejscowości Komorów zajmuje się gospodarką odpadami tj. zbiórką, transportem surowców wtórnych oraz unieszkodliwianiem odpadów (...)
Specjalistyczna usługa dezynfekcji w Twoim lokalu proponuje firma ECO-TECH w Bełchatowie. Zakres naszych usług obejmuje dezynfekcję, dezynsekcję, (...)
Firma ubezpieczeniowa oferująca najlepsze oferty online z zakresu ubezpieczeń majątku, życia, firmy i wyboru ubezpieczenia pod leasing samochodu. (...)
Wysokiej jakości, solidne kontenery-baraki poleca firma GRC INVEST PARTNER w miejscowości Grabówka. Oferowane przez nas kontenery są przystosowane (...)
Firma NOWA ENERGIA. Doradcy Energetyczni zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa energetycznego. (...)
duży wybór systemowych wycieraczek do butów i innych rozwiązań do utrzymania porządku np. w hotelach bądź centrach handlowych posiada firma UNIMAT (...)
Poszukujesz zabawki, która rozwinie wyobraźnię oraz ciekawość świata u dziecka? Sprawdź sklep internetowy TODLER! Znajdziesz tu zabawki typu Bruder (...)
Profesjonalna renowacja lub naprawa boiska to oferta firmy Red-Sport z Katowic. Robimy place zabaw, bieżnie, boiska piłkarskie i sportowe. Dodatkowo, (...)