czyszczenie bruku Wrocław oczyszczanie.com

czyszczenie bruku Wrocław oczyszczanie.com
czyszczenie bruku Wrocław oczyszczanie.com
ID wpisu: 36508
Dodano: 09.09.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 39
CTR: 0.00%
3
Google
2
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma TATRA z siedzibą w Chrząstawie Małej w województwie małopolskim zajmuje się piaskowaniem, hydropiaskowaniem, malowaniem, myciem i czyszczeniem różnorodnych powierzchni. Oferujemy mycie i czyszczenie pod malowanie i oczyszczanie pod reprofilację. Zapewniamy również mycie i oczyszczenie zbiorników i instalacji z różnorodnych substancji przemysłowych. Zajmujemy się malowaniem antykorozyjnym, renowacyjnym oraz ognioochronnym farbami pęczniejącymi. Wykonujemy piaskowanie oraz hydropiaskowanie konstrukcji stalowych, ceramiczno-ceglanych i betonowych. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: oczyszczanie.com

Opinie o stronie oczyszczanie.com (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ofercie przedsiębiorstwa FOKUS zdołasz zrealizować szereg usług związanych z bezpieczeństwem Twojego domu. Instalują zabezpieczenia elektroniczne (...)
Tora Wentylacja to firma oferująca profesjonalny montaż nie tylko wentylacji, lecz także klimatyzacji i rekuperacji. Wszystkie usługi zapewniane przez (...)
Twoim zainteresowanie jest fotografia, a może jesteś profesjonalnym fotografem i chcesz zacząć tworzyć fantastyczne ujęcia z lotu? Nasze szkolenia (...)
WeTalk jest internetową platformą umożliwiającą sprawny, szybki i komfortowy kontakt online z najlepszymi specjalistami psychologii z całego kraju (...)
Pogotowie zamkowe z Warszawy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby w potrzebie - w ofercie nie tylko awaryjne otwieranie sejfów Warszawa i okolice, ale (...)
Papeteria ślubna, papeteria dziecięca oraz wyjątkowe dodatki do zaproszeń to oferta firmy Broda Zaprasza, która specjalizuje się w produkcji personalizowanych (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Strefa Surowców Wtórnych z siedzibą w Aleksandrówce niedaleko Mińska Mazowieckiego. Specjalizujemy (...)
Firma SUN-GLASS z siedzibą w Piastowie koło Warszawy specjalizuje się w produkcji elementów szklanych oraz mebli na wymiar. Specjalizujemy się w (...)
Firma Grawel z siedzibą w Koninie oferuje usługi w zakresie wynajmu agregatów prądotwórczych, usług elektrycznych, usług minikoparką oraz grawerowania. (...)