Radca Prawny Marcin Walczak | Kancelaria Prawna Szczecin

Radca Prawny Marcin Walczak | Kancelaria Prawna Szczecin
Radca Prawny Marcin Walczak | Kancelaria Prawna Szczecin
ID wpisu: 36218
Dodano: 06.06.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 106
CTR: 0.00%
4
Google
7
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Radca Prawny Marcin Walczak zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców i organizacji pozarządowych, m.in. fundacje i stowarzyszenia, a także podmiotów instytucjonalnych. Profesjonalny prawnik współpracuje też z klientami prywatnymi. Kancelaria prawna znajduje się w mieście Szczecin. Radca prawny w przypadku zainteresowania pomocą prawną zaprasza do kontaktu telefonicznego. Kancelaria prawna przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Prawnik przyjmuje klientów zarówno z miasta Szczecin, jak również okolic.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelariadobra.szczecin.pl

Opinie o stronie www.kancelariadobra.szczecin.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Stwórz magiczny ogród z tajemniczymi designerskimi donicami. Wiemy, że masz talent i wyobraźnię, jeśli chodzi o ogrody, więc chętnie zobaczymy (...)
Na stronie opisuję charakterystykę niemieckiego rynku bankowego. Doradzam jakie konto warto otworzyć i na co warto zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego (...)
Adwokat Karol Dębowski zdobył wieloletnie doświadczenie w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. (...)
Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, karnym skarbowym oraz karnym gospodarczym. Kancelaria świadczy pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwami. (...)
Sieć Pragmatix to jedyny na polskim rynku system partnerski, za pośrednictwem którego możesz promować wysokospecjalistyczne usługi prawne oferowane (...)
Kancelaria Notarialna Niny Miziołek, Aleksandry Januś - Brzostowskiej zajmuje się przygotowywaniem umów, aktów notarialnych, testamentów, poświadczeń, (...)
Każdy, kto porusza się samochodem, chce oszczędzać pieniądze na paliwie. Jest to możliwe na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest ekonomiczna jazda, (...)
Kancelaria Prawna Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. zajmuje się wykonywaniem usług prawniczych na rzecz przedsiębiorstw i osób (...)
Poszukujesz kancelarii adwokackiej z Białegostoku, która świadczy pełną dyskrecję oraz całościowe podejście do dziedziny prawa? Sylwia Targońska-Kołodko (...)