obsługa kamienic bydgoszcz - zwizd-bydgoszcz.pl

obsługa kamienic bydgoszcz - zwizd-bydgoszcz.pl
obsługa kamienic bydgoszcz - zwizd-bydgoszcz.pl
ID wpisu: 35848
Dodano: 02.03.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 126
CTR: 0.00%
6
Google
1
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zarządzanie wspólnotami i kamienicami prywatnymi świadczy Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów Bydgoszcz. Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości mieszkalnych na terenie Bydgoszczy i okolicznych miejscowości. W zakresie naszych usług mieści się m.in. komisyjne, protokolarne przejmowanie i przekazywanie lokali mieszkalnych i użytkowych, wynajem zwolnionych lokali, sporządzanie projektów umów najmu oraz aneksów do umów oraz regulacja kosztów eksploatacyjnych lokali i wszelki nadzór nad kwestiami meldunku oraz użytkowania, w tym również udział w eksmisjach komorniczych. Zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zwizd-bydgoszcz.pl

Opinie o stronie zwizd-bydgoszcz.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Czy uczęszczanie do gabinetu terapeutycznego oznacza, że Twoje dziecko jest chore, lub ma poważne problemy? Ani trochę! Świadczy to jedynie o tym, (...)
Firma CONTROL z siedzibą w Mikołowie w województwie śląskim oferuje nowe oraz używane maszyny do cięcia termicznego. W naszej ofercie znajdą Państwo (...)
Firma DC-Plast z Poznania to producent wysokogatunkowych folii polietylenowych. Na rynku działamy od 2009 roku, a wieloletnie praktyka pozwala zagwarantować (...)
Firma DAW-PID z siedzibą w Drawsku Pomorskim zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji palet drewnianych. (...)
Systemy śrutownicze Auer oraz myjące Render poleca firma Auer Polska z Warszawy. Oferujemy rozwiązania pomocne w przypadku problemów związanych z (...)
Firma Jula Gas z Czerwonki-Leszczyn w województwie śląskim zajmuje się dystrybucją gazów technicznych, spożywczych, kalibracyjnych, specjalnych (...)
Firma Rent A Lucar & Motors z Poznania specjalizuje się w wypożyczaniu pojazdów. Zajmujemy się wypożyczaniem motocykli, samochodów osobowych, (...)
Kancelaria Prawa Pracy i BHP Witolda Drozdowskiego w Rzeszowie świadczy pomoc prawną w zakresie prawa pracy oraz działalności gospodarczej zleceniodawcy. (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Klimoss. Nasza siedziba mieści się w Lesznie w województwie wielkopolskim. Zajmujemy (...)