Szkoła Językowa Paroli

Szkoła Językowa Paroli
ID wpisu: 35732
Dodano: 06.02.2022
Kliknięć: 75
Wyświetleń: 406
CTR: 18.47%
5
Google
44
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: PAROLI to szkoła językowa online działająca na rynku od 2011 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu zdalnych kursów językowych. Angielski online, niemiecki online, hiszpański online - to najważniejsze kursy w naszej ofercie. Prowadzimy także kursy językowe przez internet z native speakerem, a także szkolenia językowe dla firm indywidualne oraz w grupach. Naszą kadrę tworzy kilkudziesięciu doświadczonych lektorów języków obcych, którzy w sposób profesjonalny i elastyczny opracują program nauczania dostosowany do potrzeb i oczekiwań naszych Kursantów. Charakteryzuje nas elastyczne podejście do Klienta, nie mamy okresu wypowiedzenia, a ilość lekcji miesięcznie można ustalić z lektorem. Zapraszamy na darmowe spotkanie próbno-organizacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.paroli.pl

Opinie o stronie www.paroli.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szkoła nauki jazdy L-Express z siedzibą w Poznaniu oferuje kursy z zakresu nauki jazdy kategorii A1, A2, A, B oraz B- Automat. Świadczymy kompleksowe (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Safety z Lubonia. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie BHP, PPOŻ (...)
Prezentujemy zupełnie nową jakość kursów online, które pomagają uzyskać uprawnienia SEP. Zapewniamy również przeprowadzenie egzaminu kończącego (...)
Prowadzisz kawiarnię bądź restaurację i potrzebujesz wykwalifikowanego trenera baristów? Zapraszamy do kontaktu z Wojciechem Szymańskim, który (...)
Planujesz poznać języki obce? Jeśli tak to nasza szkoła językowa w Zamościu będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Dysponujemy doświadczoną ekipą (...)
Nie poszła Ci matura i nie wiesz co dalej? Nie załamuj się - uczelnia wyższa to nie jest wyłączna możliwa droga po szkole średniej. Nawet bez (...)
Prezentujemy Państwu ofertę firmy Rita Kubylis Consulting z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu polskich firm na rynku norweskim. (...)
Kubernetes Masters to nie jest porsche wśród passatowych kursów. To nie jest Amazon czy jakiś Majkrosoft. To jest błyszczący, pachnący dziewiczą (...)
Firma SensArte to Centrum Arteterapii w Warszawie, które działa zgodnie z zaleceniami sekcji arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Akademia (...)