SensArte Centrum Arteterapii

SensArte Centrum Arteterapii
SensArte Centrum Arteterapii
ID wpisu: 34960
Dodano: 27.09.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 96
CTR: 0.00%
20
Google
5
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma SensArte to Centrum Arteterapii w Warszawie, które działa zgodnie z zaleceniami sekcji arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Akademia Arteterapii oferuje profesjonalne szkolenia technik terapeutycznych. Skierowana jest dla osób pracujących jako pedagog, nauczyciel, psycholog, itp, chcących zdobyć wiedzę z zakresu arteterapii w pracy z dziećmi i dorosłymi. Firma prowadzi indywidualne oraz grupowe warsztaty arteterapeutyczne dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i wychowawczymi, ze spektrum autyzmu oraz depresją. Założycielem Centrum jest Anna Sikorska, która również jest arteterapeutą. W ofercie znajdują się szkolenia dla osób chcących nauczyć się zasad i techniki arteterapii. Oferta poszerzona jest o arteterapie w pracy z seniorami. Firma oferuje kursy arteterapii dla osób chcących wykorzystać techniki arteterapii w swojej pracy terapeutycznej lub pedagogicznej. Kursy są prowadzone stacjonarnie, jak również w trybie on-line. Wszyscy uczestnicy kursów otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia arteterapii, materiały dydaktyczne oraz konspekty przykładowych zajęć.

SensArte Centrum Arteterapii
Solidarności 84 lok.9
01-003 Warszawa
Tel: +48730140717
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sensarte.pl

Opinie o stronie sensarte.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Naszym celem jest dostarczenie Klientom profesjonalnych usług szkoleniowych i doradczych, które przyczynią się do osiągania sukcesu zawodowego. Prowadzimy (...)
Strona umożliwiająca zdobycie uprawnień sepowskich online. Oferta dotyczy kursu do 1kV i obejmuje poziomy G1, G2, G3 (dozór, eksploatacja, kontrola (...)
W Rawiczu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę posiada firma Prekursor, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz organizowaniu kursów. (...)
Krajowe Centrum Edukacyjne jest ogólnopolską organizacją zajmującą się tworzeniem i sprzedażą profesjonalnie przygotowanych kursów i szkoleń (...)
Dokumenty na szkolenie możesz złożyć osobiście odwiedzając Uczelnię lub zdalnie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w odpowiedniej sekcji (...)
Szkoła języka angielskiego English Avenue mieści się w Sopocie. Placówka prowadzona jest przez doświadczonego lektora z wieloletnim doświadczeniem. (...)
Najlepszym sposobem nauki języka jest jego słuchanie, i właśnie tą metodę oferuje Speakingo - internetowe narzędzie do nauki angielskiego. Dostępne (...)
Akademia Mistrzostwa kadrowo-płacowego zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleniową. Jeśli i Ty chciałbyś zdobyć wiedzę z zakresu HR, to świetnie (...)
Progressio oferuje specjalistyczne szkolenia z dziedziny księgowości. Zajmują się zarówno kształceniem z umiejętności miękkich, które mają (...)