System obsługi zgłoszeń syganlistów

System obsługi zgłoszeń syganlistów
System obsługi zgłoszeń syganlistów
ID wpisu: 35545
Dodano: 13.01.2022
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 20
CTR: 5.00%
1
Google
3
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: SygnaApp to bezpieczny, intuicyjny system obsługi zgłoszeń sygnalistów. Dzięki niemu w łatwy sposób będziesz w stanie przyjmować i obsługiwać zgłoszenia naruszenia prawa w Twojej organizacji. SygnaApp zapewnia zgodność z ustawą o syganalistach.
Tagi: sygnalista
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sygnaapp.pl

Opinie o stronie sygnaapp.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wierzymy, że rozwiązanie elektroniczne stanowią przyszłość każdego biznesu. Przez swoją pracę staramy się pomagać firmom wykonywać swoją (...)
Wszystkie potrzebne informacje o niezwykle bogatej ofercie usług w zakresie branży SEO świadczonych przez specjalistę – Mateusza Kozłowskiego, (...)
SWiSH.pl to sklep oferujący oprogramowanie graficzne wartościowych producentów, pozwalający na zakup licencji w atrakcyjnych cenach. W ofercie m.in. (...)
Oprogramowanie Syenbi to zintegrowany system informatyczny do zarządzania usługami Facility Management. Dzięki modułowej strukturze istnieje możliwość (...)
Serwis www jednej z największych i najstarszych agencji pozycjonowania w kraju oferujących pozycjonowanie strony. Agencja ma wieloletnie doświadczenie, (...)
Pomagamy młodym firmom zaistnieć w internecie. Zwiększamy konwersje naszym klientom poprzez usprawnienia user experience, social proof i copywriting (...)
LuxIT to profesjonalne i nowoczesne strony internetowe. Tworzymy oryginalne, wyróżniające się projekty razem ze skutecznym autorskim oprogramowaniem. (...)
Zarabiasz za pomocą internetu? Z pewnością zauważyłeś już, że samo założenie strony internetowej to jeszcze nie wszystko. Twoja strona ginie (...)
Klub Klienta to system umożliwiający wdrożenie w firmie programu lojalnościowego dla klientów. Jest oparty na aplikacjach mobilnych: Klub Klienta (...)