Aplikacje lojalnościowe Klub Klienta

Aplikacje lojalnościowe Klub Klienta
ID wpisu: 33632
Dodano: 24.02.2021
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 132
CTR: 0.76%
57
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (10 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Klub Klienta to system umożliwiający wdrożenie w firmie programu lojalnościowego dla klientów. Jest oparty na aplikacjach mobilnych:

Klub Klienta Manager - aplikacja dla właściciela, managera i sprzedawcy. Umożliwia kompleksowe zarządzanie programem lojalnościowym począwszy od wprowadzenia danych firmy i jej punktów sprzedaży, informacji o programie lojalnościowym, zdefiniowana punktów za zakupy i katalogu nagród. Dla sprzedawcy jest dostępna funkcjonalność obsługi programu.

Klub Klienta - aplikacja klienta, w której przystępuje do programu lojalnościowego, zbiera punkty i wymienia je na nagrody. Aplikacja oferuje możliwość polecania programu i wspólnego zbierania punktów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: klubklienta.pl

Opinie o stronie klubklienta.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Onetrend to agencja interaktywna. Firma na wskroś nowoczesna, solidna, dobra. Porządna jakość sprawdza się doskonale. Agencja interaktywna w Warszawie (...)
Agencja reklamowa zajmującą się importem i produkcja rozmaitych gadżetów reklamowych dla firm. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy (...)
W IMAGEPRO wspieramy firmy w budowie wizerunku za pomocą profesjonalnych filmów i animacji. Produkcja filmowa to dla nas esencja życia. Wiemy jak ważny (...)
Strony Internetowe Stworzymy dla Twojego biznesu idealną stronę internetową. Będzie to centrum twojej aktywności w Internecie. SEO Poprawimy (...)
Profit Partner Profit Partner to innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Naszą misją jest maksymalizować przychody oraz redukować koszty działalności (...)
Profesjonalna agencja reklamy Jarograf w Śremie zaprasza do skorzystania z usług marketingowych. Proponujemy różnorodne gadżety reklamowe oraz upominki (...)
Nazywam się Jakub Jaworowicz, gdy piszę ten opis mamy 2021 rok, a więc w maju tegoż roku wypadnie 11 rocznica mojej pasji i jednocześnie pracy - (...)
Budowa stron internetowych Gdynia to specjalizacja firmy ProjectUP, która od wielu lat pracuje nad budowaniem wizerunku firm swoich klientów. Strony (...)