kadlubowski-geolog.pl

kadlubowski-geolog.pl
kadlubowski-geolog.pl
ID wpisu: 34984
Dodano: 29.09.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 69
CTR: 0.00%
3
Google
3
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedstawiamy Państwu ofertę Zakładu Usług Geologiczno-Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski z siedzibą w Warszawie. Tworzymy dokumentację geotechniczną pod budownictwo mieszkaniowe oraz geotechniczną i geologiczno-inżynierską pod obiekty handlowe i przemysłowe. Zajmujemy się odbiorami robót fundamentowych i ich dokumentacją. Przeprowadzamy badania i sprawozdania z badań zagęszczenia gruntu oraz badania gruntu pod rozmaite obiekty. Sporządzamy kompleksową dokumentację geotechniczną oraz geologiczno-inżynierską. Gwarantujemy terminową i sumienną realizację prac. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kadlubowski-geolog.pl

Opinie o stronie kadlubowski-geolog.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serwis samochodowy Carup w Zielonce pod Warszawą, oferuje kompleksowe usługi związane z naprawą i konserwacją pojazdów wszystkich marek. Oferta (...)
SOUNDPROVE jest krakowskim studiem nagrań prowadzonym przez specjalistów i pasjonatów muzyki. Oferta obejmuje nagrania lektorskie, audiobooki, spoty (...)
Zarządzanie procesami biznesowymi to specjalizacja Inżynieria Procesów Gospodarczych. Działania obejmują audyt procesu, szkolenia kadrowe, budowę (...)
Catering tworzony z pasji do gotowania. Priorytetem jest indywidualne podejście do wymagań klientów. Przepisy nie są schematyczne, aby zadowolić (...)
Oferujemy wynajem Profesjonalnych i bardzo wydajnych osuszaczy powietrza które są w stanie "wyciągnąć" nawet ponad 80 litrów wody z Twojego (...)
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług pielęgnacji posesji. W naszej ofercie posiadamy między innymi usługi koszenia trawy w Olsztynie, wykaszania (...)
Najwyższej jakości usługi spawalnicze, monterskie i ślusarskie. Spawanie metodą TIG stali nierdzewnej i węglowej oraz aluminium. Spawanie orbitalne, (...)
W Żorach znajduje się firma Pielęgnacja drzew Piotr Kamiński. Od 32 lat wykonują prace związane z wycinką, cięciem, leczeniem drzew. Zajmują (...)
Operat i Prawo to firma specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorstw z branży urządzeń rozrywkowych. Już od ponad 10 lat świadczymy usługi (...)