progressio-szkolenia.pl

progressio-szkolenia.pl
progressio-szkolenia.pl
ID wpisu: 34634
Dodano: 21.07.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 21
CTR: 0.00%
11
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Progressio oferuje specjalistyczne szkolenia z dziedziny księgowości. Zajmują się zarówno kształceniem z umiejętności miękkich, które mają na celu ułatwienie pracy i rozszerzenie horyzontów, jak i tzw. twarde, podnoszące kwalifikacje. W tej firmie możesz dowiedzieć się, jak prawidłowo zarządzać ludźmi, jak obsługiwać firmy w obrębie RODO oraz jak pisać projekty unijne. Każdy z kursów w szybki i przystępny sposób pozwala na zdobycie praktycznej wiedzy. Szkolenia odbywają się zwykle online, więc możesz w nich brać udział z dowolnego miejsca.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.progressio-szkolenia.pl

Opinie o stronie www.progressio-szkolenia.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Progress Fotowoltaika z Łomianek koło Warszawy oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych, a także ekologicznych oraz (...)
Zakład Remontowo-Budowlany Renor z siedzibą w Poznaniu proponuje kompleksowe usługi z zakresu prac elewacyjno- dociepleniowych. Dostarczamy szeroki (...)
Wielofunkcyjne boisko dla szkoły lub zespołu. Komfort podczas uprawiania sportu. Zamień boiska asfaltowe i betonowe na nawierzchnię Sport Court. Nasze (...)
PPHU SEWD zapewnia wysokiej klasy artykuły z drewna oraz materiały drewnopochodne. Gwarantujemy wiele ciekawych rozwiązań dla przemysłu. Proponujemy (...)
Umiejscowiona w Gruszowie w województwie małopolskim firma Systel- Blach dostarcza kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz produkcji garażów (...)
Przedstawiamy Państwu propozycję firmy RADMOR TAXI z Koszalina. Realizujemy przewozy pasażerskie nie tylko na obszarze Koszalina, ale również na (...)
Firma STACH to skład opału pod Wrocławiem zlokalizowany w Długołęce. Na rynku od 1999 roku. Oferujemy klientom ekogroszek, węgiel, koks czy chociażby (...)
Firma Usługowo-Handlowa Janusz Omyła to niezawodne przedsiębiorstwo budowlane, które z ochotą podejmie się praktycznie każdego zlecenia. Posiadają (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy Kapitałowej Blitz Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która gwarantuje skuteczną windykację należności. (...)