poradnia-psyche.pl

poradnia-psyche.pl
poradnia-psyche.pl
ID wpisu: 34638
Dodano: 21.07.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 23
CTR: 0.00%
12
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Medyczne PSYCHE w Łodzi zajmuje się wsparciem psychologicznym, psychiatrycznym oraz z zakresu logopedii i neurologopedii. Realizujemy terapie zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych, a problemy, którymi się zajmujemy, obejmują zaburzenia emocjonalne, zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości i nastroju, jak również nerwice. Posiadamy umiejętności oraz wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, którym chętnie się dzielimy z Państwem w trudnych życiowych problemach. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.poradnia-psyche.pl

Opinie o stronie www.poradnia-psyche.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

CenterMed Poznań oferuje pacjentom wizyty na NFZ i prywatne w ramach takich poradni jak m.in. laryngologiczna, ginekologiczna, kardiologiczna, neurologiczna (...)
Gabinet terapii pedagogicznej Plastuś to miejsce, w którym każde dziecko może rozwinąć swoje skrzydła. Głównym założeniem terapii jest wykorzystanie (...)
Klinika stomatologiczna Rodentica to miejsce, w którym wykonasz szereg zabiegów, zarówno z zakresu stomatologii estetycznej, jak i leczenia zębów. (...)
"Stomatologia Wilczek" to gabinet dentystyczny znajdujący się w Tarnowskich Górach. Gabinet wyróżnia się stosowaniem nowoczesnych sprzętów, (...)
Gabinet psychologiczny w centrum Bielska-Białej. Obecny Adres to. Ul. Wzgórze 19. Bielsko-Biała. W ramach pomocy psychologicznej gabinet świadczy (...)
Psychoterapia Łódź - terapie Stres i napięcie Niezbędny stan fizjologiczny vs. dezorganizacja zachowania- zachwiana stabilizacja i bezpieczeństwo. Depresja Życie (...)
Modelowanie sylwetki Exilis, komora hiperbaryczna oraz szereg zabiegów fizjoterapii ruchowej, funkcjonalnej, fizykoterapii, masażu, refleksoterapii (...)
FREMS to nowatorska technologia proponowana przez firmę MED&CARE z Gdyni. Sprzedajemy profesjonalne urządzenia medyczne, które imitują sygnały (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją poradni Idia. Zajmujemy się pomocą psychologiczną w formie online. Jest to niesamowicie (...)