Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz

Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz
Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz
ID wpisu: 34049
Dodano: 27.04.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 43
CTR: 0.00%
14
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Każdy, kto ma problemy ze swoim samopoczuciem, powinien zapoznać się z moimi usługami. Jestem Beata Gołębiowska i dysponuje bardzo dużym doświadczeniem jako psycholog. Moje usługi obejmują pomoc w wielu różnych sprawach. Wśród spraw, z którymi jestem w stanie pomóc, znajdują się relacje międzyludzkie, zawodowe, smutek, problemy w związku czy też te dotyczące opanowania emocji. Na pierwszej rozmowie staram się zrozumieć problemy dręczące pacjenta, aby dopasować terapię do jego problemu i oczekiwań. Aby terapia była skuteczna, musi być przeprowadzane regularnie. Dla moich klientów oferuje zarówno terapię par, jak i indywidualną czy też rodzinną w zależności od problemów, które męczą konkretne osoby. Jestem przekonana, że każdy kto zdecyduje mi się zaufać otrzyma profesjonalną pomoc, która pozwoli rozwiązać mu jego potrzeby. Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu w Bydgoszczy, w którym przyjmuje pacjentów w bardzo dobrych warunkach i przyjaznej atmosferze. Postaram się pomóc każdemu potrzebującemu.

Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz
ul. Żniwna 8,
85-355 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Tel: 600 827 787
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.beata-golebiowska.pl

Opinie o stronie www.beata-golebiowska.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prywatny gabinet ginekologiczny dr n. med. Wojciecha Gwary w Tychach dostarcza kompleksowe usługi medyczne. Gwarantujemy pełną opiekę ginekologiczną (...)
Strona gabinetu lekarskiego zawierająca lokalizacje gabinetów oraz w przyszłości informacje o zdrowia. strona uzupełniona jest również o galerię (...)
Szeroki wybór specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, komfort i bezpieczeństwo spotkań to wszystko znajdziesz w ofercie Avigon.pl, czyli pierwszej (...)
Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z działalnością Gabinetu Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie – dr Helena Kistelska-Sikora. (...)
Centrum medyczne Sports Medic to miejsce, w którym nasz interdyscyplinarny zespół profesjonalistów zadba o Twoje zdrowie. Dzięki kompleksowości (...)
Doktor Tomasz Jakubiak to specjalista ginekolog, który zajmie się Tobą i Twoją ciąża. Sprawdź na stronie tomasz-jakubiak.pl, jakie zabiegi możesz (...)
Idea Ortopedia oferuje konsultacje ortopedyczne dla dzieci i dorosłych z wadami postawy, po wypadkach oraz cierpiących na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. (...)
Klinika medyczna w Warszawie Woli to zespół nowocześnie urządzonych gabinetów i centrum diagnostyczne świadczące usługi na wysokim poziomie. Oferta (...)