żłobek mokotów

żłobek mokotów
żłobek mokotów
ID wpisu: 33376
Dodano: 04.01.2021
Kliknięć: 14
Wyświetleń: 560
CTR: 2.50%
205
Google
22
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Żłobek Mokotów Zaprasza!
Jesteśmy sensorycznym żłobkiem znajdującym się na Mokotowie. Zapraszamy do sprawdzania informacji na naszej żłobkowej stronie internetowej.

Oprócz realizacji zadania publicznego, polegającego na przejęciu opieki nad małym dzieckiem, aby rodzic mógł wrócić do pracy zawodowej i tym samym poprawić warunki bytowe rodziny, naszą misją jest zapewnienie takiej opieki, jaką chcielibyśmy, aby otrzymały nasze własne dzieci. Spełniamy własne marzenia i tworzymy żłobek idealny, w którym każdy rodzic oczekuje dla swojego dziecka czułej opieki i najlepszej edukacji dostosowanej do wieku. Dbamy o wysoką jakość posiłków. Uznajemy, że ruch fizyczny jest równie niezbędny co oddychanie. Troszczymy się o dobrą jakość kontaktów opiekunek z dziećmi, ale także doceniamy wartość współpracy w zespole oraz nawiązujemy i pielęgnujemy dobre relacje z rodzicami. Wspieramy rodziców w trudnym zadaniu, jakim jest wychowanie szczęśliwego i radosnego dziecka. Nazwa zobowiązuje.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zlobekmokotow.pl

Opinie o stronie zlobekmokotow.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prawnik w Katowicach Bartłomiej Czykiel oferuje fachowe porady z zakresu prawa budowlanego, cywilnego czy karnego, a także przygotowywanie oficjalnych (...)
Jak powinna wyglądać nowoczesna aranżacja mieszkania Głogów? My się możemy tym zająć. Prowadzimy porady i konsultacje dla osób, które chcą (...)
Już teraz wejdź na naszą stronę internetową flowmo.app i sprawdź, czym jest niezwykła aplikacja FlowMo! To innowacyjne oprogramowanie, które usprawni (...)
Przedsiębiorstwo Teton zajmuje się profesjonalnymi usługami realizowanymi na dużych wysokościach, które wymagają zastosowania dostępu linowego (...)
Usługi firmy Świat Klimatyzacji to gwarancja wysokiej jakości, rzetelności oraz terminowości. Wejdź na naszą stronę internetową swiatklimatyzacji.pl (...)
Oferujemy wynajem zwyżki (podnośnika koszowego) na terenie Bielska i okolice. W ramach usługi zwyżka dostarczona jest wraz z wykfalifikowanym i doświadczonym (...)
Chcesz znaleźć najlepsze konto firmowe? Ranking sprawdzonych ofert banków znajdziesz na stronie wspieramyfirmy.pl/ranking-kont-firmowych. W naszym (...)
Kancelaria prawna Zdanowicz Adwokaci posiada wieloletnie doświadczenie. Można tu poczuć rodzinną atmosferę, bowiem to firma wielopokoleniowa. Siedziba (...)
Aplikacja sprzedażowa ABS POS jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich lokali gastronomicznych. Wejdź na naszą stronę i wybierz wersję, która (...)