matma na luzie dla klas 7-8 | EduTechnologies

matma na luzie dla klas 7-8 | EduTechnologies
ID wpisu: 33130
Dodano: 25.11.2020
Kliknięć: 12
Wyświetleń: 1169
CTR: 1.03%
587
Google
69
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.79 (14 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasz produkt to połączenie książki, aplikacji i rozszerzonej rzeczywistości.
To innowacyjne podejście może również zastąpić korepetycje z matematyki.
Nasze rozwiązanie pomoże w przygotowaniu do kartkówek, sprawdzianów oraz egzaminu ósmoklasisty. Świetnie się sprawdzi w nauce zdalnej i nauce samodzielnej.

matma na luzie dla klas 7-8 to rozwiązanie dedykowane dla uczniów szkoły podstawowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: edutechnologies.eu

Opinie o stronie edutechnologies.eu (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

"Jesteśmy osobami pasjonującymi się zagadnieniami związanymi z zaistnieniem Ziemi i życia na niej. Na naszej stronie znajdziesz informacje pochodzące (...)
Wspomaganie procesu nauczania akademickiego poprzez konsultacje naukowe online oraz stacjonarne. Nauczanie poprawnego pisanie tekstów naukowych oraz (...)
Sprawdźcie już teraz nasz portal matematyczny gdzie w łatwy sposób będziemy uczyć matematyki. My kochamy matematykę i na pewno Wy również ją (...)
Strona internetowa "Music Lessons by Darek" to obszerny zbiór materiałów muzycznych (w formie zapisu nutowego) na fortepian i gitarę. Można (...)
Profesjonalny serwis ogłoszeniowy. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą zamieścić swoje ogłoszenie oraz skorzystać w pomocy przy (...)
Jest pomocnym narzędziem w tworzeniu CV, listów motywacyjnych oraz wyszukiwarki pracy. Za pomocą naszego kreatora i aplikacji zwiększa to możliwość (...)
Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla kadry pracowniczej i zarządzającej. Organizujemy szkolenia z zakresu języka biznesowego, (...)
Jeśli masz kłopot z napisaniem pracy dyplomowej lub po prostu nie masz czasu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy profesjonalną grupą magistrów i doktorantów (...)
Szukasz dla swojego dziecka korepetytora, który nie będzie traktował swojej pracy jak przykrego obowiązku? Korepetytorzy pracujący w Edun Korepetycje (...)