Music Lessons by Darek - nuty dla Ciebie

Music Lessons by Darek - nuty dla Ciebie
Music Lessons by Darek - nuty dla Ciebie
ID wpisu: 30694
Dodano: 11.12.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1173
CTR: 0.00%
792
Google
14
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Strona internetowa "Music Lessons by Darek" to obszerny zbiór materiałów muzycznych (w formie zapisu nutowego) na fortepian i gitarę. Można poza nutami odnaleźć też opracowania piosenek w formie filmików oraz tutoriale filmowe dotykające zróżnicowane zagadnienia i terminy związane z teorią i praktyką gry na pianinie czy gitarze.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.musiclessonsbydarek.pl

Opinie o stronie www.musiclessonsbydarek.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dj YANUSH to profesjonalny muzyk, dj oraz wodzirej z długoletnim doświadczeniem w obsłudze muzycznej i oprawie świetlnej imprez okolicznościowych. (...)
Profesjonalny serwis ogłoszeniowy. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą zamieścić swoje ogłoszenie oraz skorzystać w pomocy przy (...)
Jestem muzykiem, który zajmuje się oprawą muzyczną różnego rodzaju wydarzeń. Instrument, na którym gram jest niezwykły. Jest to bardzo elegancka (...)
Jest pomocnym narzędziem w tworzeniu CV, listów motywacyjnych oraz wyszukiwarki pracy. Za pomocą naszego kreatora i aplikacji zwiększa to możliwość (...)
Koledypolskie.pl to zbiór najpiękniejszych kolęd z Polski oraz z innych, najważniejszych państw Europy celebrujących Święta Bożego Narodzenia. (...)
Akompaniamenty do ćwiczenia dla uczniów szkół muzycznych klasy skrzypiec. Zróżnicowany stopień zaawansowania. Akompaniament zsynchronizowany z (...)
Jeżeli szukają państwo informacji, jakie odbędą się najbliższe koncerty w Krakowie, to zapraszamy do sprawdzenia artykułów na naszej stronie. (...)
Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla kadry pracowniczej i zarządzającej. Organizujemy szkolenia z zakresu języka biznesowego, (...)
Zespół muzyczny Vento ze Śląska oraz DJ Hanys we wspaniałym stylu uświetniają wesela i inne imprezy z oprawą muzyczną. Vento to zespół muzyczny, (...)