Melpe.pl - program do faktur online

Melpe.pl - program do faktur online
Melpe.pl - program do faktur online
ID wpisu: 33104
Dodano: 19.11.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 145
CTR: 0.00%
25
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Melpe.pl to program do wystawiania faktur online, stworzony przez stacjonującą we Wrocławiu firmę LTB. Po za głównym zadaniem, usprawnionym o wystawianie faktur w różnych walutach i językach, aplikacja daje także możliwość ewidencjonowania dokumentów, sprawdzania kontrahentów na białej liście podatników czy ich windykację. Jedno konto utworzone w aplikacji pozwala na monitorowanie kilku firm, dzięki czemu zarządzanie nimi stanie się łatwiejsze. Z oprogramowaniem melpe można liczyć na wsparcie ekspertów w dziale sprzedaży, a także na ścisłe kontrolowanie wszystkich projektów na każdym etapie rozwoju.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: melpe.pl

Opinie o stronie melpe.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferty kredytów dla klientów indywidualnych i dla firm oferują eksperci z Finanse.pl sp. z o.o. w Będzinie. Bezpłatnie świadczymy doradztwo w zakresie (...)
Świadczymy usługi outsourcingu IT. Projektujemy systemy wspierające rezerwację podróży, rozbudowane serwisy sprzedażowe (e-commerce, dedykowane (...)
Prowadzicie sklep z infolinią, ale cały czas Was nie ma? Co zrobić żeby można było na wiele pytań odpowiedzieć klientowi bez naszego udziału? (...)
Polskie biuro rachunkowe w Berlinie. Jesteśmy biurem z dużym doświadczeniem. U nas Twoja księgowość jest w najlepszych rękach! Jako polski księgowy (...)
Polskie biuro rachunkowe z Berlina. Pomożemy Ci we wszystkich sprawach urzędowych. Z Nami założysz swoją firmę w Niemczech a potem poprowadzimy (...)
Polskie biuro rachunkowe w Hamburgu. Pomożemy założy firmę w Niemczech, poprowadzimy księgowość, pomożemy we wszystkich spawach urzędowych. Polskie (...)
Nasze Biuro Rachunkowe Solvis swoje usługi kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z (...)
Instytut Studiów Programistycznych S.A. to producent systemów do obsługi łańcucha dostaw i zarządzania logistyką. Mamy w swojej ofercie systemy (...)
Spółka Cywilna "Kapitał-usługi księgowe" obsługuje w zakresie obsługi płacowe, kadrowej i księgowej firmy przede wszystkim z terenu (...)