Neurolog EMG dr Katarzyna Toruńska

Neurolog EMG dr Katarzyna Toruńska
ID wpisu: 33073
Dodano: 14.11.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 144
CTR: 0.00%
14
Google
7
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wejdź na str. internetową neurolog Katarzyny Toruńskiej. Dr Toruńska prowadzi gabinet neurologiczny z pracownią emg w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Testy neurofizjologiczne wykonywane są na niezawodnym sprzęcie w Warszawie. Dr K. Toruńska prowadziła pierwszą w Warszawie poradnię Tężyczkową w szpitalu MSW Warszawa.
Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: {choroba Parkinsona, zespoły pozapiramidowe; epilepsja; utraty świadomości; miastenia; choroby neuronu obwodowego;
choroby zwyrodnieniowe; otępienia; polineuropatie; spastyczność; udar mózgu; tężyczka; migrena; dyskopatia; choroba z Lyme.
Badanie neurofizjologiczne jest badaniem efektywności mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar uszkodzenia nerwów lub mięśni.
Badanie emg :
- aparat aparaty, EMG Keypoint Net (2012 r), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane kliniki neurologiczne
- badanie nerwów BEZ Igieł
- ponad 1160 przeprowadzonych badań neurofizjologicznych
- ponad 20letni staż w wykonywaniu badań emg
- indywidualnie wycena badania emg
- wyniki emg tuż po po wykonaniu badania
- możliwość wizyty neurologicznej wyniku badania elektromiograficznego.
Dolegliwości do badań EMG, min.:
• miopatie
• tężyczka
• spastyczność
• krętkowica
• choroba złącza nerwowo – mięśniowego
• cieśń nadgarstka
• polineuropatia cukrzycowa
• SLA
• rwa
• choroby demielinizacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: emg-neurolog.pl

Opinie o stronie emg-neurolog.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu propozycję Domu Seniora Iwa, który mieści się w Ksawerowie. Oferujemy specjalistyczną całodobową opiekę dla osób starszych, (...)
Gabinet Dietetyczny Ewa Jakubiec znajduje się w Rzeszowie, w ścisłym jego centrum, na ulicy Bernardyńskiej 10. Gabinet dietetyczny oferuje: - (...)
Gabinet stomatologiczny AGBO DENT w Kielcach to miejsce, gdzie kompleksowo zadbasz o zdrowie swoich zębów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego (...)
Gabinet Praktyka Dentystyczno-Implantologiczna dr. Ewy Osękowskiej w Sopocie gwarantuje kompleksowe usługi w zakresie implantologii, protetyki, stomatologii (...)
Produkcją odzieży ochronnej i marketingowej zajmuje się firma Flaxpol Sp. z o.o. z Kluczborka. Dostarczamy certyfikowany asortyment wykonywany z atestowanych (...)
Jesteś po porodzie i chcesz naprawić ubytek blizny po cięciu cesarskim? Zapraszamy na konsultacje, które w Warszawie i w Lublinie poleca prof. dr (...)
Przedstawiamy Państwu propozycję Specjalistycznego gabinetu psychiatrycznego lek. med. Andrzej Wilk w Dębicy. Zajmujemy się diagnozą i leczeniem (...)
OFTALMIKA to klinika okulistyczna w Bydgoszczy, która od ponad 30 lat specjalizuje się w diagnostyce okulistycznej, korekcji wad wzroku oraz operacji (...)
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest w wielu przypadkach jedyną szansą na to, aby dziecko to mogło cieszyć się normalnym życiem w przyszłości. (...)