zwirowniabrzezno.pl suchy beton konin

zwirowniabrzezno.pl suchy beton konin
zwirowniabrzezno.pl suchy beton konin
ID wpisu: 32819
Dodano: 02.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 173
CTR: 0.00%
27
Google
10
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Żwirownia Gołąbek w Głodnie koło Konina zaprasza! Prowadzimy sprzedaż piasku, sprzedaż kamienia oraz transport piasku, żwiru i innych materiałów sypkich. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych kruszyw oraz krótkie terminy transportu dzięki temu, że zarządzamy własnym zapleczem transportowym. To decyduje również o tym, że zajmujemy się wynajmem maszyn drogowych, takich jak: zagęszczarki, koparki, koparko-ładowarki, równiarki drogowe. Posiadamy również w ofercie walce wibracyjne oraz wywrotki samowyładowcze. Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki wynajmu - zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zwirowniabrzezno.pl

Opinie o stronie zwirowniabrzezno.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Płytki z cegły na podłogę oraz ściany to ponadczasowy materiał budowlany do domów, mieszkań. Wyróżniamy trzy podstawowe kategorie ceglanych (...)
Roboty ziemne, transport ciężarowy i wynajem koparki oferuje firma ZARANEK-TRANSPORT CIĘŻAROWY w Bydgoszczy. Nasze usługi obejmują różnego rodzaju (...)
Elementy architektury miejskiej oraz na jakość produktów to oferta firmy INVESTIM S.A. w Warszawie. Oferujemy eleganckie detale z żeliwa, kamienia (...)
Rozwiązania z zakresu inżynierii ruchu dla budownictwa. Projekty stałej i czasowej organizacji ruchu dla dróg publicznych jak i dla dróg wewnętrznych (...)
Oryginalne wzornictwo, zaawansowane technologie w zakresie energooszczędności i hałasu a innowacyjne rozwiązania to autorskie profile okienne firmy (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Projektów i Nadzorów AQUA PROJEKT, które mieści się we Wrocławiu. Opracowujemy i uzgadniamy projekty (...)
Elewacje, układanie płytek, podłogi, sufity to zakres oferty, jaką w Białymstoku realizuje firma ARTEX. Naszą główną specjalnością są prace (...)
Firma BRUKARSTWO Piotr Wachowski z siedzibą w Jarzębcu województwie warmińsko-mazurskim oferuje wysokiej jakości usługi ogólnobudowlane. Zajmujemy (...)
Wytwórnia Materiałów Betonowych s.c. w miejscowości Ostrowite jest producentem wysokiej jakości prefabrykatów betonowych. W ofercie posiadamy stropy (...)