promorte.pl

promorte.pl
promorte.pl
ID wpisu: 32862
Dodano: 09.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 111
CTR: 0.00%
11
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wszechstronną obsługą pogrzebów zajmuje się firma pogrzebowa Pro-Morte w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy przewóz zmarłego, przygotowanie i rozwieszenie klepsydr, zamieszczenie nekrologów w prasie oraz wykonawstwo wieńców i wiązanek. Zajmiemy się też organizacją stypy, oprawą muzyczną i obsługą fotograficzną lub video. Gwarantujemy transport zmarłych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, a do tego celu posiadamy wiele wyspecjalizowanych autokarawanów. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty i do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: promorte.pl

Opinie o stronie promorte.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy czyszczenie tapicerki samochodowej nawet, jeśli są ciężkie zabrudzenia. Możemy zajmować się tapicerką, która jest bardzo brudna. Wiemy (...)
Firma Kacperitto w Wierzbicy w województwie małopolskim zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat zajmujemy się skupem bydła rzeźnego (...)
STOP INSEKT Adam Czech w Katowicach to firma, która specjalizuje się w usługach związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją sprawdzonymi (...)
Jesteśmy firmą, która wprowadza na polski rynek zupełnie nowy produkt – filtry do wody przygotowane przez znaną i cenioną na rynku markę Tapp (...)
Firma DANEKS Producent Sztukaterii w Szczecinie proponuje szeroki wybór sztukaterii i elementów dekoracyjnych ze styropianu ewentualnie sturoduru. Zapewniamy (...)
Budową domów bądź obiektów, wynajmowaniem maszyn budowlanych, robotami ziemnymi, transportem czy też sprzedażą materiałów sypkich czy kruszyw (...)
Nowoczesne technologie, urządzenia i praktyczne rozwiązania w zakresie automatyki i energii słonecznej proponuje Grupa TARGEN. Polecamy kompleksową (...)
Posiadająca siedzibę w Jasienicy (woj. śląskie) firma Tynki Dekoracyjne Rafał Hertel serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się (...)