mega-gliwice.pl

mega-gliwice.pl
mega-gliwice.pl
ID wpisu: 32377
Dodano: 27.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 181
CTR: 0.00%
20
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy MEGA NIEZGODA I SULIK w Gliwicach specjalizującą się w sprzedaży paliw płynnych. Oferujemy olej napędowy do sprzętu budowlanego, do samochodów, które nie mogą wjeżdżać na ulicę, a także paliwo lotnicze. Nasze usługi wykonujemy w obrębie 100 km od Gliwic. Posiadamy niezbędne uprawnienia do przewozu paliw płynnych. Dysponujemy autocysternami marki MERCEDES oraz VOLVO. Ponadto w ramach naszej oferty mogą Państwo skorzystać z usługi garażowania samochodów osobowych. Posiadamy także przestrzeń do przechowywania motocykli. Więcej informacji na nasz temat znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mega-gliwice.pl

Opinie o stronie mega-gliwice.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dostawą i konfiguracją oprogramowania dla firm oraz kas fiskalnych zajmuje się firma D&D SERWIS w Legnicy. Zajmujemy się również rozbudowywaniem (...)
Jesteśmy polską, rodzinną firmą z sukcesami na terenie zarówno Polski jaki i Niemiec, Czech czy Danii. W naszej ofercie mamy podnośniki koszowe, (...)
Projektowanie organizacji ruchu drogowego, czy oznakowanie obszarów projektowych w terenie to oferta Biura Projektowego DUKT w Sosnowcu. Zajmujemy się (...)
Firma AKCES w Warszawie dostarcza kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek. Zajmujemy się przeprowadzkami małych i średnich firm oraz biur, archiwów, (...)
Nowoczesne, nieinwazyjne metody odmładzania i nawilżania skóry oferuje Centrum Zdrowia i Urody CZIU w Polkowicach. Zapraszamy panie na zabiegi infuzji (...)
Całościową realizacją dachów zajmują się specjaliści z firmy DACHTERMO PLUS z Olkusza. Zachęcamy tych z Państwa, których inwestycja wymaga (...)
Firma Dźwigi Krzysztof Kozłowski - Usługi Dźwigowe w Zielonej Górze zajmuje się wynajmem żurawi samochodowych, oferując urządzenia takich marek (...)
Firma ESC GLOBAL SP. Z O.O. z miejscowości Dołuje zajmuje się produkcją środków chemicznych do kondycjonowania wody przemysłowej w Polsce. Zapewniamy (...)
W Grodzisku Mazowieckim swoją siedzibę ma firma RETALIA NIERUCHOMOŚCI, która od wielu lat zajmuje się obrotem i obsługą obiektów różnego typu. (...)