Penrite - Wysokiej klasy olej

Penrite - Wysokiej klasy olej
ID wpisu: 31645
Dodano: 04.04.2020
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 1491
CTR: 0.13%
687
Google
25
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (5/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Penrite od kilkudziesięciu lat produkuje w Australii oleje silnikowe do każdych warunków użytkowania, tych klimatycznych jak i drogowych. Mając na uwadze, że różne silniki wymagają różnych smarów i należy spełnić te potrzeby, w myśl tego Penrite produkuje szeroką gamę olejów silnikowych do samochodów osobowych, z napędem 4WD, motocykli, lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych, pojazdów przemysłowych i morskich.

Penrite korzysta z najnowocześniejszych technologii i wykorzystuje wysokiej jakości składniki, takie jak hydrokrakowana grupa 2, PAO i estry oraz najnowsze technologie typu low SAPS do olejów silnikowych.
Penrite opracowuje i wytwarza produkty, które mają sprostać najbardziej aktualnym wymaganiom branżowym, w tym API, ACEA, ILSAC, JASO itp.

W ofercie firmy znajdują się oleje w pełni syntetyczne, pół syntetyczne oraz oleje mineralne tj. „odpowiedni olej do każdego zastosowania”. Marka Penrite stała się synonimem wysokiej jakości lubrykantów.

Firma Penrite zbudowała solidny i niezawodny łańcuch dostawy. Penrite realizuje umowy na świadczenie usług w każdym kraju, gdzie prowadzi swoją działalność w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia swoich klientów.

Penrite jako jedna z niewielu firm na świecie posiada w swojej ofercie smary przeznaczone do pojazdów zabytkowych. Są one produkowane ze starannie dobranych komponentów tak aby były w pełni kompatybilne z mechanizmami i uszczelnieniami użytkowanymi w pojazdach starszej daty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.penrite.info

Opinie o stronie www.penrite.info (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedsiębiorstwo CZOGUM z Pruszcza Gdańskiego wykonuje usługi geometrii kół w samochodach z wykorzystaniem współczesnego sprzętu - Hunter 3D. (...)
Interesuje Cię montaż instalacji gazowej w swoim samochodzie? Zależy Ci na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz znacznym obniżeniu kosztów (...)
Warsztat samochodowy AUTOMAX w Imielinie to wysoka jakość świadczonych usług realizowanych w oparciu o fachowo i nowocześnie wyposażone zaplecze (...)
Wypożyczalnia samochodów COLD CAR RENT zapewnia obszerny wybór komfortowych aut osobowych, specjalistycznych aut dostawczych, busów i naczep dla klientów (...)
Firma Pet-R w Poznaniu zaprasza do korzystania ze swoich usług w zakresie detailingu. Zajmujemy się pielęgnacją i ochroną aut, motocykli, a dodatkowo (...)
Jeśli szukasz serwisu samochodowego, zgłoś się do nas! Wybór naszej oferty można określić wyborem wiedzy i wieloletniego doświadczenia (co by (...)
Prezentujemy Państwu profesjonalny warsztat samochodowy, który obsługuje klientów zmotoryzowanych w Warszawie. Reagujemy na problemy ze złym rozstawem (...)
Nasza firma istnieje od 2012 roku. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków, samochodów, aut na terenie Torunia oraz wojewodztwa kujawsko-pomorskiego. Otwieranie (...)