Bielska Hucpa

Bielska Hucpa
ID wpisu: 30659
Dodano: 09.12.2019
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 754
CTR: 0.13%
380
Google
18
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Blog Bielska-hucpa.pl to swoisty apel człowieka, który na swojej drodze życiowej wszedł w tryby machiny sądowniczej, która orzeka o losie dzieci. Akcja bloga toczy się w Bielsku-Białej, a dokładnie w Sądzie Rejonowym. Tam w IV Wydziale Rodzinnym i Nieletnich toczą się sprawy związane z ustaleniem kontaktów i praw rodzicielskich dotyczących małego chłopca, który w trakcie trwania przedłużającego się procesu staje się młodzieńcem. Autor podważa działanie aparatu sądowego, a w szczególności uczciwości działań sędziów, kuratorów i adwokatów, którzy godzą w dobro dziecka.
Blog czyta się wyjątkowo dobrze. Dla osoby nie obeznanej w sprawach sądowych może być do dobre źródło wiedzy na temat spraw sądowych. Autor jasno artykuuje swoje zarzuty oraz nakreśla oczekiwania do zwierzchników sądów - Prezesa Sądu Rejonowego, Prezesa Sądu Okręgowego i innych osób, które zarządzają miejscem, gdzie według autora dochodzi do naruszeń godności cżłowieka i zbioru zasad, których powinni trzymać się pracownicy Temidy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bielska-hucpa.pl

Opinie o stronie bielska-hucpa.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Współczesny rynek artystyczny to nie rynek, na którym łatwo się wyróżnić. My powiemy, jak to zrobić! Jesteś twórcą muzycznym i chciałbyś, (...)
Blog tematyczny Wygodne Spanie to strona, którą prowadzi Tina. Autorka interesuje się malarstwem, kulturą i sztuką. Porady, jakie publikuje na stronie, (...)
Blog o finansach osobistych pisany z kobiecej perspektywy. Porady dotyczące oszczędzania, racjonalnych wydatków i prowadzenia domowego budżetu. Dodatkowo (...)
Dobry prawnik, to gwarancja sukcesu w konflikcie prawnym. Radca prawny Michał Wierzchowski pomoże w dobraniu rozwiązania, które będzie najbardziej (...)
Helpfind.pl to serwis stworzony z myślą o osobach, które szukają pomocy w uzyskiwaniu odszkodowań. Portal pomaga poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (...)
Kancelaria Windykacyjna Ubi Ius zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem należności. Współpracuje z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami, (...)
Ubi-Ius to profesjonalna kancelaria prawna specjalizująca się w udzielaniu pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. (...)
Zastanawiasz się jak szybko i sprawnie zarobić trochę pieniędzy? W sieci jest wiele możliwości trzeba tylko umieć je wyszukać, z pomocą przychodzą (...)