www.baltic.gda.pl remonty siłowni okrętowych

www.baltic.gda.pl remonty siłowni okrętowych
www.baltic.gda.pl remonty siłowni okrętowych
ID wpisu: 29376
Dodano: 18.07.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 237
CTR: 0.00%
10
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo BALTIC ENGINEERING, które umieszczone jest w Gdańsku, oferuje wysokiej klasy usługi remontowe jednostek pływających. Wykonujemy całościową ocenę problemu i przeprowadzamy remonty wielorakich elementów układów oraz urządzeń. Mamy zasobne zaplecze techniczne, w tym własny dok pływający, który cumuje w Gdańsku. Nasza firma wykonuje również usługi jako podwykonawca dla większych podmiotów gospodarczych. Zapewniamy terminową realizację zlecenia oraz atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na temat przedsiębiorstwa i wykonywanych usług znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.baltic.gda.pl

Opinie o stronie www.baltic.gda.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Grupa K. Nasza siedziba mieści się w Rybniku a funkcjonujemy już od 2015 roku. Zajmujemy (...)
OSK ASIOR w Krakowie jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy w Krakowie, jaką wyróżnia wysoka zdawalność na egzaminie państwowym. Nasz ośrodek (...)
Umiejscowiony w Dąbrowie Górniczej Hotel oraz Restauracja Astra zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Świadczymy fachowe usługi hotelowe. Do (...)
Jesteś kierowcą, ale czy wiesz jak zachować się podczas wypadku drogowego? Jak zmienić koło lub jak reagować w przypadku kontroli na drodze? Najczęstsze (...)
Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. Małgorzaty Kukuła prowadzi aktywność w zakresie egzekucji nieruchomości i (...)
Z.U.P.H. Mała Architektura Zbigniew Narloch w miejscowości Różyny to rozległa oferta detali do zagospodarowania przestrzeni. Zajmujemy się produkcją (...)
Z przyjemnością prezentujemy tradycyjną kaszubską Karczmę Borowa Ciotka. W ofercie firmy odnajdziesz dania główne kuchni polskiej, a dodatkowo (...)
Szukasz firmy, która zajmuje się montażem mebli? Sprawdź ofertę No Problem - firmy, która od wielu lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu montowania (...)