Kala Luna Temple

Kala Luna Temple
ID wpisu: 28521
Dodano: 11.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 456
CTR: 0.00%
28
Google
12
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.2 (5 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Masaż energetyczny wykonywany jest w świątyni Kala Luna Temple przez dyplomowaną nauczycielkę i mistrzynię tantry. Masaże energetyczne i masaże tantryczne są oferowane zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jest on uhonorowaniem zmysłów oraz ciała. Wzmacnia on bardzo poczucie integracji z otaczającym światem ale też daje uczucie błogości, otwierając zmysłowość i czułość. Masaże tantryczne świetnie sprawdzają się jako antidotum na wszelkie lęki, oraz stresy dnia codziennego. Pomagają uwolnić energię, przełamując bariery głęboko zakorzenionych zahamowań i lęków. Cały rytuał odbywa się na wygodnym materacu, w ciszy i spokoju, który pozwala na pełne przyjęcie darów oferowanego masażu. Aby dowiedzieć się więcej o masażu energetycznym i masażach tantrycznych, warto wejść na stronę Świątyni i zapoznać się z obszernymi informacjami na ten temat.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kalalunatemple.com.pl

Opinie o stronie www.kalalunatemple.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli poszukujcie Państwo wysokiej jakości aplikacji biznesowych to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy najwyższe standardy (...)
Całościową obsługę w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej zapewnia PREVENTIS CONSULTING CEZARY PARADOWSKI BHP, PPOŻ z Łęczycy. W ramach naszej (...)
Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Polska Soja. Jesteśmy profesjonalną organizacją współpracującą z wieloma firmami (...)
Firma TIGA-CYNK Sp. z o.o. w Legnicy to producent ocynkowanych bednarek i drutów odgromowych. Mamy wieloletnie praktyka w projektowaniu i budowie cynkowni. (...)
Jeśli w Chojnicach chcesz skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera, zapraszamy do kontaktu z Atelier fryzjerskim w Chojnicach. Działamy z pasją (...)
Jeśli cenisz sobie dobry wygląd, zapraszamy do Studia hair-club w Poznaniu. Nasz salon fryzjerski znajdzie rozwiązanie dopasowane do Ciebie, a styliści (...)
MEDYCZNY DETOX - ODTRUWANIE ALKOHOLOWE w Warszawie to szybka i skuteczna pomoc w sytuacji zatrucia alkoholowego, zwanego potocznie kacem. Ofertę kierujemy (...)
Szukasz kompleksowych rozwiązań z zakresu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji na terenie śląska i małopolski? W takim razie powinieneś sprawdzić (...)
Oferta naszego biura detektywistycznego jest kierowana do wszystkich osób które potrzebują pomocy. Rozwiązujemy sprawy zdrad małżeńskich, zaginięć, (...)