e-innowacje w biznesie

e-innowacje w biznesie
e-innowacje w biznesie
ID wpisu: 2804
Dodano: 18.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1812
CTR: 0.00%
276
Google
37
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis e-innowacje.pl poświęcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Zawiera informacje o funduszach strukturalnych, nowych technologiach, innowacyjnej gospodarce, projektach badawczo-rozwojowych, a także o kapitale ludzkim i szkoleniach, konferencjach.

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.e-innowacje.pl

Opinie o stronie www.e-innowacje.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serwis TwojeInnowacje.pl poświęcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Zawiera informacje o funduszach strukturalnych, nowych (...)
Alexandrite Group. Holistyczna obsługa firm w zakresie reklamy internetowej, Public Relations i usług mobilnych.agencja interaktywna, obsługa redakcyjna (...)
Spółka fachowa księgowość warszawa świadczy wszystkim zainteresowanym konsulting usług rachunkowych po niskich stawkach. Teraz wybranie księgowego (...)
Save-Money.pl to profesjonalny serwis, który wskaże Tobie najlepszy kredyt dla firm. Klient firmowy to dla nas klient prestiżowy. Jeżeli masz nową (...)
Księgowość jest rodzajem ewidencji stosowanej przez podmioty gospodarcze, która ma ująć liczbowo pieniężny stan i zmiany składników majątkowych. (...)
Serwis zawierający informacje ze świata finansów, które są aktualizowane co 15 min. Na stronie znajdują się również informacje na team inwestycji, (...)
Istniejemy już od 10 lat, jako zgrany zespół specjalistów w dziedzinie pozyskiwania finansowania bankowego oraz pozabankowego, ryzyka inwestycyjnego (...)
Kancelaria Podatkowa BEAN ? Rozliczanie podatków , zwrot podatku z Holandii, wnioski na zasiłek rodzinny w Holandii, dodatki na dzieci, świadczenia (...)
Serwis o żółwiach lądowych i ich hodowli. Stale powiekszana baza artykułów. Systematyka i opisy gatunków. Porady hodowlane. Ochrona w prawie krajowym (...)