GEOMAP

GEOMAP
GEOMAP
ID wpisu: 20463
Dodano: 01.03.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 943
CTR: 0.00%
44
Google
58
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalnością firmy Geomap z Wrocławia są fachowe usługi geodezyjne oraz kartograficzne. Swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku. Przesiębiorstwo oferuje Państwu swoją pomoc przy mierzeniu granic działek, wykonywaniu pomiarów GPS, przygotowywaniu map do celów projektowych czy podwykonawczych, niwelacji terenu tudzież szeregu innych czynności. O wysoką jakość usług zatroszczy się wykwalifikowana kadra pracowników, posiadających długoletnie doświadczenie w branży. Do swojej pracy wykorzystują oni nowoczesny sprzęt, zapewniający niezwykłą precyzję wykonanych pomiarów. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z pełnym zakresem usług przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: geomapgeodezja.com.pl

Opinie o stronie geomapgeodezja.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza warszawska kancelaria prawna jest w stanie wyprowadzić Państwa z wielu problemów. Obsługujemy sprawy w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, (...)
Firma świadczy profesjonalne usługi dronem- Filmowanie i fotografia z powietrza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta na naszej stronie. (...)
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Szczepanik. Działamy na rynku od 1994 roku, a siedziba naszego biura znajduje się (...)
Chcielibyśmy zaproponować Państwu doradztwo podatkowe, księgowość, ale równie dobrze usługę o nazwie outsourcing kadr i płac. Można śmiało (...)
Gorąco zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty przedsiębiorstwa Tomasz Nita SUPERMACH z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży (...)
Marek Bagiński jest dyplomowanym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i angielskiego. W Białymstoku działa jego biuro ProLingua. Swoim Klientom (...)
Mieszcząca się w Szczecina firma Viking Styl oferuje Państwu dostęp do wysokiej jakości, sprawdzonych urządzeń do użytku leśno-ogrodniczego czy (...)
Firma Arwent oferuje projekty i konstrukcję pływalni. Zajmujemy się także klimatyzacją obiektów użyteczności publicznej. Nasz team stanowi wykwalifikowana (...)
Dzięki programowi Gardenphilia DESIGNER projektowanie ogrodów stało się o wiele prostsze. Powstał on bowiem z myślą o tym, by ułatwić pracę (...)