MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne

MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne
MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne
ID wpisu: 15038
Dodano: 20.08.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 700
CTR: 0.00%
47
Google
24
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Klientami korzystającymi z usług Kancelarii Radcy Prawnego, prowadzonej przez dr Małgorzatę Maliszewską są zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Udzielane są im porady prawne w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz roszczeń. Zapewniana jest obsługa procesowa przed Sądami Powszechnymi, a także przygotowywane są pisma procesowe i opinie prawne. Kancelaria oferuje darmowe zgłoszenia szkód z umów ubezpieczeń do odpowiednich zakładów, a także zawiera z nimi pozasądowe ugody oraz prowadzi postępowania mediacyjne. Szczegółowe informacje o działalności Kancelarii dostępne są na witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: drmaliszewskakancelaria.com

Opinie o stronie drmaliszewskakancelaria.com (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizujemy się w realizowaniu makiet. Są to makiety deweloperskie, przemysłowe oraz monochromatyczne. Makiety przemysłowe sprawdzają się (...)
www.antydlug.pl pomoże Ci przygotować wniosek o upadłość konsumencką. Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansowo-prawną, której (...)
Pro-Roast ta palarnia kawy zajmująca się produkcją kawy najwyższej jakości, zarówno Arabiki, Robusty, jak i ich mieszanek. Dbałość o każdy szczegół (...)
Chcesz być uwodzicielska, a przy okazji przeistoczyć coś diametralnie w swoim designie? Sądzisz, że wyglądasz nieatrakcyjnie i pragniesz wpisać (...)
Fotoksiążka w pixbook.pl to połączenie wieloletniego doświadczenia zatrudnionych u nas specjalistów, nowoczesnych maszyn i pasji naszej załogi. (...)
Firma Elektroinstal24 zajmuje się wykonawstwem instalacji elektrycznych, hydraulicznych, teletechnicznych oraz audytami energetycznymi. Usługi świadczymy (...)
Kancelaria adwokacka Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk zlokalizowana w Tczewie zaprasza klientów indywidualnych oraz firmowych, którzy potrzebują pomocy prawnej. (...)
Opisujemy Państwu firmę transportową Okser z Lublina, która istnieje w swojej branży już od 2004 roku. Zachęcamy do współpracy klientów z Lublina (...)
W Szczecinie od dwudziestu lat działa ceniona przez wielu klientów agencja Broker Nieruchomości. Proponuje doradztwo i pomoc w zakresie sprzedaży (...)