LASKOMEX PPUH domofony analogowe

LASKOMEX PPUH domofony analogowe
LASKOMEX PPUH domofony analogowe
ID wpisu: 7001
Dodano: 27.12.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 704
CTR: 0.00%
99
Google
34
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jednym z największych polskich producentów systemów domofonowych jest obecnie firma Laskomex. Doświadczenie i umiejętności osiągnięte w ciągu ponad 25-letniej kariery skutkują dzisiaj bardzo dużą liczbą przychylnych referencji oraz niezwykle szerokim gronem odbiorców, którzy cenią sobie wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz przystępne ceny. Liczne wyróżnienia oraz pewne miejsce dają Laskomex pozycję lidera na rynku. Urządzenia oferowane przez firmę zabezpieczają domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe w wielu krajach na całym świecie. W szerokiej ofercie produktów można odnaleźć: domofony analogowe i cyfrowe, zestawy domofonowe, zestawy wideo domofonowe, monitory, uniżony, elektrozaczepy i zamki elektromagnetyczne. Wszystkie posiadają niezbędne instrukcje obsługi oraz gwarancję. Dodatkowo Laskomex zapewnia klientom bezpłatne szkolenia z zakresu oferowanych urządzeń. Siedzibę firmy mieści się w Łodzi, a więcej szczegółowych informacji na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: laskomex.com.pl

Opinie o stronie laskomex.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Vangel z siedzibą w Szemudzie w województwie pomorskim to solidny i godny polecenia dystrybutor najwyższej jakości paliw do kotłowni oraz pieców (...)
Pracownia Sztuki Ogrodowej rozpoczę-ła swoją działalność wiele lat temu i przez cały okres swojego funkcjonowania zdobyła zaufanie wielu setek (...)
Grupa Benteler Distribution jest czołowym międzynarodowym usługodawcą oraz dystrybutorem rur stalowych i profili zamkniętych przeznaczonych dla (...)
Jeżeli szukają Państwo niedrogich oraz nowoczesnych rozwiązań do biura, domu i ogrodu, to produkty oferowane przez grupę Cezab z Ostrowa Wielkopolskiego (...)
Firma Eko Drewno z Wrocławia zachęca do zapoznania się z niezwykle bogatą propozycją kompletnych systemów elewacji drewnianych fox, desek podłogowych, (...)
Posługi ślusarskie Jerzy Bałdyga to całodobowe pogotowie zamkowe, oferujące kompetentne i ekspresowe odblokowanie zatrzasków na wypadek awarii. (...)
Largo - to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży budowy konstrukcji stalowych. Firma ma siedzibę w Gdańsku, ale budowy realizuje na (...)
Od roku 2008 aktywność swoją zaczęła firma P.P.H.U. Marcus Marek Andrzej Krawczyk z Wolsztyna. Przedsiębiorstwo ta przejęła całą linię technologiczną (...)