Szkolenia, Konsultacje, Wdrożenia, Machine Learning, Scrum

Szkolenia, Konsultacje, Wdrożenia, Machine Learning, Scrum
Szkolenia, Konsultacje, Wdrożenia, Machine Learning, Scrum
ID wpisu: 32950
Dodano: 25.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 66
CTR: 0.00%
13
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia i konsultacje dla firm i osób indywidualnych z zakresu Machine Learning, Scrum oraz wzorców projektowych.
Kursy odbywają się stacjonarnie oraz zdalnie i skierowane są zarówno dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: 20three.pl

Opinie o stronie 20three.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Rawiczu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Prekursor, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz organizowaniu kursów. (...)
Oferujemy tworzenie nowoczesnych stron Internetowych opartych o popularne systemy CMS takie jak Wordpress, do prostszych stron stosujemy popularne frameworki (...)
Przygotowaliśmy Państwu bogaty katalog szkoleń dedykowanych głównie specjalistom branży IT. Proponujemy kursy Excel rozwijające podstawowe lub (...)
Nasza firma przygotowała najlepsze szkolenia. Jeśli chcecie szukać całkowicie nowego obszaru zawodowego związanego z branża finansową to my pomożemy (...)
Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie to placówka rozpoznawalna w całym województwie oferująca szeroką gamę szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych. (...)
Firma Language Expert w Warszawie oferuje szkolenia językowe dla firm oraz osób prywatnych. W naszej ofercie mieszczą się kursy indywidualne i szkolenia (...)
Prawo jazdy na motor i jego posiadanie zaczyna być coraz bardziej popularne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Skąd się to bierze? Czy ludzie szukają (...)
Dzielimy się z Państwem wiedzą o profesjonalnym projektowaniu nowego biznesu. Uczymy wprowadzania nowych produktów na rynek, także w modelu obsługi (...)