prekursor-rawicz.pl

prekursor-rawicz.pl
prekursor-rawicz.pl
ID wpisu: 32640
Dodano: 09.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 134
CTR: 0.00%
12
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W Rawiczu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Prekursor, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz organizowaniu kursów. Firma zajmuje się tematyką związaną z BHP, przewozem materiałów niebezpiecznych, obsługą urządzeń transportu bliskiego, grup energetycznych, sporządzaniem dokumentacji powypadkowej, bezpiecznego usuwania azbestu plus wieloma innymi. Gwarantuje pomoc doświadczonych instruktorów, najwyższy poziom szkoleń i korzystne warunki współpracy. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty i świadczonych usług, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.prekursor-rawicz.pl

Opinie o stronie www.prekursor-rawicz.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przygotowaliśmy Państwu bogaty katalog szkoleń dedykowanych głównie specjalistom branży IT. Proponujemy kursy Excel rozwijające podstawowe lub (...)
Nasza firma przygotowała najlepsze szkolenia. Jeśli chcecie szukać całkowicie nowego obszaru zawodowego związanego z branża finansową to my pomożemy (...)
Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie to placówka rozpoznawalna w całym województwie oferująca szeroką gamę szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych. (...)
Firma Language Expert w Warszawie oferuje szkolenia językowe dla firm oraz osób prywatnych. W naszej ofercie mieszczą się kursy indywidualne i szkolenia (...)
Prawo jazdy na motor i jego posiadanie zaczyna być coraz bardziej popularne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Skąd się to bierze? Czy ludzie szukają (...)
Dzielimy się z Państwem wiedzą o profesjonalnym projektowaniu nowego biznesu. Uczymy wprowadzania nowych produktów na rynek, także w modelu obsługi (...)
Exbis to firma szkoleniowa, pomagają przedsiębiorstwom w budowie kultury organizacyjnej oraz skutecznych szkoleń. Od blisko 30 lat udzielamy fachowego (...)
Portal KFS-SZKOLENIA.PL to serwis z usługami edukacyjnymi dofinansowanymi ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczonego dla przedsiębiorców (...)