Kancelaria Adwokacka Białystok - Adwokat Makoś

Kancelaria Adwokacka Białystok - Adwokat Makoś
ID wpisu: 32674
Dodano: 15.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 155
CTR: 0.00%
43
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria adwokacka Kuba Makoś powstała z myślą o profesjonalnym świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych i innych podmiotów na terenie Białegostoku. Indywidualne podejście do Klienta, zaangażowanie, doświadczenie oraz skuteczność w działaniu to główne cech prawników kancelarii adokackiej. Kancelaria adwokacka zapewnia profesjonalną pomoc prawną w postępowaniach z zakresu m.in. prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, upadłościowego, odszkodowawczego, prawa pracy, prawa rzeczowego i prawa autorskiego oraz w sprawach rozwodowych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Kancelaria adwokacka jest w stanie świadczyć pomoc prawną z najwyższą starannością w najtrudniejszych procesach, dysponującymi potężnym zapleczem prawnym. Współpracuje z gronem wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, adwokatów, radców prawnych, mediatorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych. Dzięki temu gwarantuje, iż zlecona obsługa prawna, prowadzona będzie profesjonalnie, z najwyższą starannością przez osoby doskonale przygotowane merytorycznie oraz praktycznie. Kancelaria świadczy pomoc prawną w języku polskim oraz angielskim.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokat-makos.pl

Opinie o stronie adwokat-makos.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Adwokacka w Gdańsku, którą prowadzi Agata Morawska zapewnia fachową obługę swoich klientów w obszarze prawa rodzinnego i karnego, w (...)
Kancelaria Prawna Radca Prawny Beata Kotula we Wrocławiu zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w prawie (...)
Jerzy Chojka do doświadczony adwokat, który w swojej kancelarii oferuje pomoc prawną dla klientów biznesowych i indywidualnych. Wszystkie sprawy (...)
SSW Consulting; wdrażamy i zarządzamy systemami jakości. Profesjonalnie szkolimy, doradzamy i wdrażamy innowacyjne mechanizmy, które umożliwiają (...)
Polskie biuro rachunkowe w Berlinie. Jesteśmy biurem z dużym doświadczeniem. U nas Twoja księgowość jest w najlepszych rękach! Jako polski księgowy (...)
Polskie biuro rachunkowe z Berlina. Pomożemy Ci we wszystkich sprawach urzędowych. Z Nami założysz swoją firmę w Niemczech a potem poprowadzimy (...)
Polskie biuro rachunkowe w Hamburgu. Pomożemy założy firmę w Niemczech, poprowadzimy księgowość, pomożemy we wszystkich spawach urzędowych. Polskie (...)
Skuteczne działania prawne i profesjonalne doradztwo proponuje Kancelaria Adwokacka Adwokaci Piotrowscy s.c. w Lublinie. Zachęcamy do kontaktu osoby (...)