Chojka Kancelaria Adwokacka Wrocław

Chojka Kancelaria Adwokacka Wrocław
Chojka Kancelaria Adwokacka Wrocław
ID wpisu: 32597
Dodano: 04.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 233
CTR: 0.00%
51
Google
21
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jerzy Chojka do doświadczony adwokat, który w swojej kancelarii oferuje pomoc prawną dla klientów biznesowych i indywidualnych. Wszystkie sprawy prowadzone są profesjonalnie tak, aby osiągnąć satysfakcjonujące rozwiązanie. Kancelaria zapewnia wysoką jakość usług prawnych w zakresie m.in.: spraw karnych, gospodarczych, skarbowych. spraw rozwodowych, o podział majątku, spadkowych, naruszenia dóbr osobistych, naruszenia własności intelektualnej i innych.
Jeśli szukasz dobrego adwokata z Wrocławia, to zapoznaj się z ofertą Kancelarii Chojka.
Chojka Kancelaria Adwokacka
Ul. Świebodzka 2A/1
50-046 Wrocław
730 537 716
kancelaria@adwokatchojka.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatchojka.pl

Opinie o stronie www.adwokatchojka.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

SSW Consulting; wdrażamy i zarządzamy systemami jakości. Profesjonalnie szkolimy, doradzamy i wdrażamy innowacyjne mechanizmy, które umożliwiają (...)
Polskie biuro rachunkowe w Berlinie. Jesteśmy biurem z dużym doświadczeniem. U nas Twoja księgowość jest w najlepszych rękach! Jako polski księgowy (...)
Polskie biuro rachunkowe z Berlina. Pomożemy Ci we wszystkich sprawach urzędowych. Z Nami założysz swoją firmę w Niemczech a potem poprowadzimy (...)
Polskie biuro rachunkowe w Hamburgu. Pomożemy założy firmę w Niemczech, poprowadzimy księgowość, pomożemy we wszystkich spawach urzędowych. Polskie (...)
Skuteczne działania prawne i profesjonalne doradztwo proponuje Kancelaria Adwokacka Adwokaci Piotrowscy s.c. w Lublinie. Zachęcamy do kontaktu osoby (...)
Przedstawiamy Państwu ofertę kancelarii adwokackiej Tomasza Kowalskiego. Jej siedziba mieści się w Kaliszu, a działalność prowadzi już od 2012 (...)
Obsługą osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw zajmuje się Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Wojciecha Romalskiego. Jej siedziba mieści (...)
Przedstawiamy Państwu ofertę Kancelarii Prawniczej Artur Kosturek i Wspólnicy, umiejscowionej w Rzeszowie. Kancelaria dostarcza wszechstronną pomoc (...)
Firma Soczko & Partnerzy od 12 lat pomaga polskim przedsiębiorcom w stworzeniu odpowiednich systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji (...)