pogrzeb-nowaruda.pl

pogrzeb-nowaruda.pl
pogrzeb-nowaruda.pl
ID wpisu: 31998
Dodano: 06.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 98
CTR: 0.00%
5
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Umiejscowiony w Nowej Rudzie Zakład Pogrzebowy Chryzantema zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Od 1991 roku proponujemy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, służąc naszym Klientom wsparciem oraz radą w trudnych chwilach pożegnania z najbliższymi. Proponujemy przewóz zmarłych i ich przygotowanie do pochówku. Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowej w obrządku katolickimi świeckim. Posiadamy szeroki wybór trumien, urn kremacyjnych oraz kompozycji kwiatowych, które sporządzamy w naszej kwiaciarni. Wykonujemy nagrobki oraz grobowce. Umożliwiamy usługę całorocznej opieki nad grobami. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pogrzeb-nowaruda.pl

Opinie o stronie www.pogrzeb-nowaruda.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma RIS Kotes alpinizm przemysłowy w Radomiu świadczy specjalistyczne usługi porządkowe na wysokości. Przeprowadzamy prace inwentaryzacyjne i zajmujemy (...)
Wszechstronne usługi utrzymania czystości we Wrocławiu poleca firma APC Cleaning. Oferujemy szereg usług związanych z dbaniem o powierzchnie (szlifowanie (...)
Usługi hydrauliczne oferuje POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE w miejscowości Nowy Tomyśl. Zapraszamy do kontaktu osoby z województwa lubuskiego i wielkopolskiego, (...)
Firma Raczkiewicz Bernard Raczkiewicz w Lublinie to producent wysokiej jakości, stylowych stołów bilardowych. Wykonamy każdy model stołu - pracujemy (...)
Jeśli Twój dom wymaga zmian, nasza oferta powinna Cię usatysfakcjonować (jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, oferujemy m.in. meble kuchenne (...)
Szukasz ekologicznych akcesoriów kuchennych? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Practic sp. z o.o. S.K.A. w Krakowie. Jesteśmy producentem i (...)
Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego: Natalia Wasilenko, w ramach prowadzenia własnej Kancelarii Prawnej Vasilisa, zajmuje się tłumaczeniem, wykładami (...)
Jestem założycielem firmy Seguro, działalność swoją rozpocząłem w 1991 roku. Ślusarstwo to moja pasja, odkąd zacząłem pracować, pracuję (...)