CNC Sławomir Wieczorek

CNC Sławomir Wieczorek
CNC Sławomir Wieczorek
ID wpisu: 31831
Dodano: 07.05.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 151
CTR: 0.00%
18
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo CNC Wieczorek powstało w 2001 r. Obecnie działa w zakresie budowy obrabiarek oraz proponuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich urządzeń. Dodatkowo umożliwia wymianę systemów sterowania w maszynach innych producentów. Specjalistyczne maszyny wytwarzane są na indywidualne zamówienie, a w bardziej skomplikowanych maszynach instalowany jest wielofunkcyjny system kontrolowania Wincam, podlegający swobodnym ustawieniom. Proponowane przez firmę silniki korkowe wykorzystywane w maszynach CNC cechują się dużymi walorami użytkowymi (niewielkie straty w rdzeniu, płynna praca mikrokorkowa, mała skłonność do rezonansów). Można tutaj nabyć szeroką gamę produktów: plotery frezujące CNC, elektrowrzeciona, silniki HF, falowniki i akcesoria do wrzecion, maszyny specjalizowane systemy sterowania, kable sterownicze elastyczne, lasery, akcesoria do laserów, skanery 3D, frezy i wiertła, silniki krokowe, serwonapędy, oprogramowanie CAD CAM. Przedsiębiorstwo sprzedaje zarówno wykonane już maszyny, jak i wytwarzane na specjalne zamówienie stosownie z zapotrzebowaniem klientów. Oprócz tego firma akceptuje zlecenia na cięcie laserem CO2 o mocy 80W na polu roboczym o maksymalnej powierzchni 1550x1150 mm oraz zlecenia frezowania CNC na maszynie o polu roboczym 2000x1000mm. Skrawane materiały to między innymi drewno sklejka, tworzywa sztuczne, laminaty, kompozyty, aluminium. Przedsiębiorstwo CNC Wieczorek dba o rozwój i ochronę rodzimej przedsiębiorczości skupiając się na miejscowej produkcji, a oferowane przez nią produkty odznacza niezawodność, wysoka precyzja oraz dokładność wykonania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ploteryfrezujace.com

Opinie o stronie www.ploteryfrezujace.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profesjonalne osuszanie budynków wykona dla Ciebie firma MARCCO (Poznań, Wrocław, Legnica). W ofercie firmy MARCCO profesjonalne usługi takie jak: (...)
Oferujemy kompleksową obsługę importu z Chin. Świadczymy usługi mające na celu wsparcie i ochronę naszych klientów na każdym etapie procesu importu (...)
Firma El-Hydro - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie hydrauliczne Usługi hydrauliczne i gazowe - wykonujemy usługi hydrauliczne i gazowe na terenie Zielonej (...)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz oferuje pomoc prawną przed sądami powszechnymi w sprawach karnych, sprawach cywilnych, w tym o zapłatę, zniesienie (...)
Elektrocarbon Galwan to nie tylko galwanizernia, ale również spawalnia, która prezentuje ponad 30 różnorodnych usług, dopasowanych do Twoich preferencji. (...)
Wypożyczenie wózka widłowego ze sprawdzonego salonu. Sprawdź ofertę wynajmu w salonie autoryzowanych wózków widłowych od Toyota. Dowiedz się (...)
Usług ochrony technicznej oraz ochrony mienia oferuje Agencja Ochrony Hevelius w Gdańsku. Zakres naszych usług obejmuje montaż systemów SSWiN, montaż (...)
Firma Hydroklinika oferuje fachowe wykrywanie wycieków Gdynia, Trójmiasto oraz doradztwo w sprawie sporządzenia dokumentacji formalnej i prawnej dla (...)