TeamPrevent Poland - Kursy, Szkolenia

TeamPrevent Poland - Kursy, Szkolenia
TeamPrevent Poland - Kursy, Szkolenia
ID wpisu: 27039
Dodano: 24.10.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 688
CTR: 0.00%
316
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma TeamPrevent Poland zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń dla firm. Tematyka szkoleń obejmuje między innymi pierwszą pomoc, ochronę przeciwpożarową, bezpieczeństwo i higienę pracy jak również ochronę środowiska. W ofercie firmy także kompleksowe usługi informatyczne, wsparcie produkcyjne oraz wsparcie inżynieryjne. Kadra Team Prevent Poland to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu firma gwarantuje realizację wybranych usług na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.teamprevent.pl

Opinie o stronie www.teamprevent.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jedną z moich usług, wychodzących poza sketchnoting oraz myślenie wizualne, jest nagrywanie i organizacja webinarów. To uzupełnienie dla mojej dziedziny, (...)
Firma consultingowo-doradcza A&A Consulting działa na obszarze całego kraju. Systematycznie wprowadzana polityka jakości, powiązana z kompetentną (...)
Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań związanych z e-learningiem. Zawsze kładziemy nacisk na najciekawsze propozycje, innowacyjne (...)
W Olsztynie umiejscowiona jest firma DCB S.A. zajmująca się rozprowadzaniem urządzeń do badania autentyczności pieniędzy oraz kontroli oryginalności (...)
Dla wszystkich klientów oraz przedsiębiorstw zainteresowanych tematem z zakresu bezpieczeństwa, jakim jest ochrona danych osobowych, firma JDS Consulting (...)
Nasza firma prowadzi działalność związaną z organizacją profesjonalnych szkoleń i doradztwa z tematyki Unii Europejskiej. Działamy także w obszarze (...)
Strona internetowa akademialp.pl opisuje firmę szkoleniową z Warszawy. Znajdziesz tu programy szkoleń, doświadczonych trenerów, aktualności, bazę (...)
Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się, że szkolenia integracyjne wcale nie muszą być nudne i nieefektywne. Jesteśmy grupą profesjonalnych (...)