TeamPrevent Poland - Kursy, Szkolenia

TeamPrevent Poland - Kursy, Szkolenia
TeamPrevent Poland - Kursy, Szkolenia
ID wpisu: 27039
Dodano: 24.10.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 382
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
155
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma TeamPrevent Poland zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń dla firm. Tematyka szkoleń obejmuje między innymi pierwszą pomoc, ochronę przeciwpożarową, bezpieczeństwo i higienę pracy jak również ochronę środowiska. W ofercie firmy także kompleksowe usługi informatyczne, wsparcie produkcyjne oraz wsparcie inżynieryjne. Kadra Team Prevent Poland to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu firma gwarantuje realizację wybranych usług na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.teamprevent.pl

Opinie o stronie www.teamprevent.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Solidmania to specjalny portal internetowy, który w całości zajmuje się tematyką marki Solidowork oraz tematom i produktom z nią związanym. Możesz (...)
Firma Emano udostępnia różnego rodzaju materiały szkoleniowe oraz przygotowujące Polaków przebywających w Anglii oraz Irlandii do zdobycia angielskiego (...)
Interesują Cię usługi z zakresu likwidacji szkód majątkowych, komunikacyjnych czy budowlanych? Szukasz firmy o wysokiej skuteczności i kompleksowym (...)
Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń online. Dysponujemy w tej dziedzinie sporym doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować, (...)
Jako Magda Szczepanik oferuję prywatne lekcje, korepetycje i konwersacje z języka angielskiego. Jestem lektorem od wielu lat. Doświadczenie zdobywała (...)
Profilem działalności Fundacji Rozwoju Rachunkowości jest organizacja szkoleń dotyczących między innymi księgowości, rachunkowości, finansów, (...)
Kurs na wózki widłowe może odbywać się w wielu miejscach, ale najlepsze z nich to ośrodek JGL Logistics. Zaświadczenia umożliwiające kierowanie (...)
Discover Team funkcjonuje na rynku jako organizator zarówno szkoleń jak też spotkań integracyjnych. To firma, która przede wszystkim ma na celu wzmacnianie (...)