OŚRODEK KULTURY koło plastyczne

OŚRODEK KULTURY koło plastyczne
OŚRODEK KULTURY koło plastyczne
ID wpisu: 9845
Dodano: 13.08.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1332
CTR: 0.08%
445
Google
25
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentujemy Państwu Sokołowski Ośrodek Kultury mieszczący się w Sokołowie Podlaskim. Działamy nieprzerwalnie od 1964 roku. Nasza misja to rozwój kulturalny i społeczny miasta. Planujemy przedsięwzięcia kulturalne o zasięgu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym. Prowadzimy pikniki integracyjne z osobami niepełnosprawnymi. Organizujemy szereg festiwali i imprez plenerowych. W Ośrodku mieści się kino, jakie proponuje premierowe pokazy i atrakcyjne ceny. Prowadzimy klub seniora, koło plastyczne, ognisko muzyczne, zespoły muzyczne, taneczne i inne. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego telefonicznego lub osobistego w naszym Ośrodku w Sokołowie Podlaskim. Pełna propozycja opublikowana jest również na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sok.sokolowpodl.pl

Opinie o stronie sok.sokolowpodl.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu Dom Kultury w Ozimku - jednostkę zajmującą się animacją życia kulturalnego w województwie opolskim. Dzieci i młodzież, (...)
Firma WR Ceramika Rutyna prężnie działająca w branży produkcji tradycyjnej ceramiki z Bolesławca powstała przeszło 30 lat temu. Swoją siedzibę (...)
Pracownia konserwacji zabytków Stiuk powstała w 2005 roku. Swoją siedzibę mamy w Olsztynie, ale powierzone nam projekty realizujemy na terenie całego (...)
Karczma „Krzewi Róg” położona na Kaszubach, w tajemniczej miejscowości Garcz zaskoczy wszystkich nie tylko swoim wyglądem, daniami kuchni tradycyjnej, (...)
Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego swoją działalność, powiązaną z urządzaniem wystaw i edukacją terenową, prowadzi od 1946 roku. Działa na (...)
Pracownia plastyczna „Goya”, zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie. Prowadzimy również szeroki zakres usług malarskich, artystycznych. (...)
Pirate Storm jest to nietuzinkowa i całkiem nowa gra online, w której gracz wciela się w postać kapitana floty pirackiej. Do jej głównych zalet (...)
Genialna istota, że setki ludzi przesyła wygląda na to, że wyśmienite zwierzenia rodzinie w tym samym dniu - czternastym lutym. Wielu pomyśli wtedy (...)
Odlotowy czas w roku do imprezowania to dla społeczności jest noc sylwestrowa. Poruszają się do muzyki, czekają na północ, w błogości rozpływają (...)