Pracownia metaloplastyki

Pracownia metaloplastyki
Pracownia metaloplastyki
ID wpisu: 9462
Dodano: 16.07.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1161
CTR: 0.00%
189
Google
44
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo F.P.H.U. Jan Burkat funkcjonuje w branży metalurgicznej, z sukcesami, od 1989 roku. Głównie zajmuje się wytwarzaniem wyrobów metalowych dla domu i ogrodu takich jak: stojaki, kwietniki, świeczniki, meble ogrodowe, latarnie. Produkuje również regały wystawowe do sklepów, poręcze, balkony. Oferuje również usługi pozaprodukcyjne jak: obróbka blach, cięcie, gięcie, tłoczenie, wykrawanie, malowanie proszkowe, spawanie MiIG/MAG;TIG. Odbiorcami naszych wyrobów są w głównej mierze firmy z krajów Unii Europejskiej, USA, Kandy czy Rosji. Mimo niewątpliwego sukcesu w eksporcie firma otwarta jest na rodzimych handlowców i hurtowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.burkat.pl

Opinie o stronie www.burkat.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy szkolenia realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów, które kierowane są do inżynierów oraz (...)
My Poland to idealne miejsce dla wielbicieli malowniczych, rustykalnych dzieł sztuki. Znajdą tu Państwo oryginalne i wyjątkowe hafty polskie, jak (...)
Kompleksowo funkcjonalne i oszczędne w stosowaniu kotły centralnego ogrzewania dostępne są za pośrednictwem doświadczonej i ściśle sprofilowanej (...)
Bogaty wybór szamb betonowych, które mogą być wykorzystane jako elementy przydomowej oczyszczalni lub gromadzić ścieki sanitarne. Zasięgiem naszych (...)
Nasza firma istnieje od 1991 roku. W ciągu ostatnich 22 lat udało nam się wyrobić renomę na rynku i dostosować ofertę pod potrzebę możliwie szerokiego (...)
O co najbardziej dbamy to estetyka i precyzja oferowanych przez nas produktów co przechodzi na zadowolenie naszych klientów. Faktem jest iż każdy (...)
Nasza firma oferuje Państwu różnego typu rozmieniarki. Te oto urządzenia umożliwiają zamianę monet na banknoty i banknotów na monety. Oferowane (...)
Empresse foto usługi dla Ciebie. Wykorzystując długoletnie doświadczenie i kierując się w swej pracy perfekcjonizmem, realizujemy Twoje zamówienie, (...)
Wrocławska firma Dariusza Czyrnego oferuje odbiorcom profesjonalne usługi w zakresie montażu, serwisu, naprawy i remontów maszyn i urządzeń mających (...)