Obsługa korespondencji

Obsługa korespondencji
Obsługa korespondencji
ID wpisu: 5801
Dodano: 15.06.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 798
CTR: 0.00%
63
Google
16
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalnością naszej firmy są szeroko zakrojone czynności związane z masową korespondencją – współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce, jesteśmy w stanie zapewnić całkowite przejęcie zadań związanych z listowną komunikacją z klientami. Nasza oferta skierowana jest do każdej firmy, która w tej dziedzinie chce otrzymać profesjonalną pomoc. Posiadamy odpowiednie zaplecze, doświadczonych pracowników, dostarczamy systemy do masowej korespondencji, obsługujemy zwroty. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: inforsys.pl

Opinie o stronie inforsys.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Agencja reklamowa, która oferuje szeroki zakres usług związanych z e-marketingiem. Jeśli poszukujesz dla siebie specjalistów w tej dziedzinie, wtedy (...)
Istniejemy na rynku od kilku lat, co procentuje dużym doświadczeniem. Swoje projekty opieramy na systemach zarządzania treścią takich jak: Joomla! (...)
Właściciel każdego przedsiębiorstwa szybciej czy później musiał zastanawiać się nad skutecznością podejmowanych działań reklamowych. Współcześnie (...)
Firma Business Sense działająca na polskim rynku jako agencja interaktywna. Jako firma zajmująca się szeroko rozumiana reklama w Internecie, zajmuje (...)
Jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie konieczności pozycjonowania strony, powinien odwiedzić pozycjonowaniestron.co. Za pośrednictwem witryny dowiemy (...)
Jesteśmy agencją interaktywną, która od ponad dekady skutecznie działa w obszarze marketingu internetowego. Nasza ATOM-owa załoga, złożona z grona (...)
Obecnie każda profesjonalna firma powinna mieć swoją stronę internetową. Tylko dzięki temu ma bowiem szansę dotrzeć do szerszego grona internautów, (...)
Masz dość skomplikowanych procedur związanych z hostingiem? Wybierz nasze usługi. Dzięki nam zyskasz możliwość wygodnego zarządzania swoją stroną (...)
PayLane jest operatorem płatności internetowych, który umożliwia polskim e-biznesom ekspansję na rynki zagraniczne. Firma oferuje również nowatorskie (...)