Copernicus Academy - kursy z matematyki

Copernicus Academy - kursy z matematyki
ID wpisu: 37975
Dodano: 07.06.2024
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 140
CTR: 0.71%
0
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Copernicus Academy oferuje kursy z matematyki do matury, które kompleksowo przygotują do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowo zostały przygotowane kursy z matematyki dla egzaminu ósmoklasisty.
W kursach z matematyki zostały rozwiązane krok po kroku tysiące zadań. Kursy dopasowane do obowiązującej nowej formuły CKE.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: copernicusacademy.pl

Opinie o stronie copernicusacademy.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Odkryj fascynujący świat matematyki z naszymi korepetytorami online! Nasza oferta korepetycji z matematyki dostarcza spersonalizowanej i skutecznej (...)
Jesteśmy pełnym energii i entuzjazmu zespołem nauczycieli i korepetytorów, którzy chcą wnieść nową wartość do nauczania matematyki. Drodzy (...)
Zdaj z nami maturę podstawową z matematyki. Przygotuj się do niej wyłącznie na podstawie typów zadań, które przygotowuje CKE. Ćwicz wybrany typ (...)
Marzysz o tym, aby pracować jako kwalifikowany pracownik ochrony, ale nie posiadasz wymaganych kwalifikacji? Pomożemy Ci je zdobyć! Trudnimy się koordynacją (...)
W dzisiejszych szalonych i szybkich czasach często zapominamy o sobie i swoim zdrowiu. Dbamy o pracę, biznes, rodzinę i przyjaciół stawiając siebie (...)
Nie poszła Ci matura i nie wiesz co dalej? Nie załamuj się - uczelnia wyższa to nie jest wyłączna możliwa droga po szkole średniej. Nawet bez (...)
Centrum Dziecka Tulinek w Słupsku i w Bydgoszczy dostarcza wszechstronną opiekę dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 3 lat oraz od 3 do 6 lat. Sieć (...)
Naszym celem jest dostarczenie Klientom profesjonalnych usług szkoleniowych i doradczych, które przyczynią się do osiągania sukcesu zawodowego. Prowadzimy (...)
Zaopatrzeniem szkół i przedszkoli zajmuje się PZS CEZAS w Lublinie. Polecamy wszechstronne zaopatrzenie sal lekcyjnych, bibliotek, świetlic i innych (...)