Przedszkole Ochota

Przedszkole Ochota
Przedszkole Ochota
ID wpisu: 37475
Dodano: 25.08.2023
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 171
CTR: 0.00%
7
Google
5
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do przytulnego i bezpiecznego przedszkola zlokalizowanego na warszawskiej Ochocie ( ok. 50 m od Galerii Blue City ) przy ul. Kurhan 12 K.

Nasze przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00

Przedszkole „Radosne Dzieciaki” pragnie dbać o wszechstronny i zrównoważony rozwój dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat (grupy przedszkolne). Pracujemy w oparciu o teorię 8 inteligencji wielorakich opracowaną przez Howarda Gardnera z Uniwersytetu Harvarda. Najważniejsza dla naszego przedszkola jest mądra zabawa, stymulująca wszystkie zmysły dzieci. Przedszkole „Radosne Dzieciaki” uczy poprzez emocje, doświadczenie i motywację do twórczego działania. Ogromne znaczenie ma dla nas aktywna współpraca z Rodzicami i edukacja w zakresie świadomego wychowania dziecka.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przedszkole-radosne-dzieciaki.pl

Opinie o stronie przedszkole-radosne-dzieciaki.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Experia jest stworzona aby jak najlepiej przekazywać wiedzę w zakresie BHP, pierwszej pomocy czy dodatkowych kursów szkolących np. wózki widłowe. (...)
Zaplanuj przyszłość w Radzanowskim LO. Poznaj szkołę , która jest drabiną do nowoczesnego świata. Twoja kolej. Dołącz do Nas! Serdecznie zapraszamy (...)
CLANcity to szkoła językowa z Gliwic, która zapewnia przemyślane programy nauczania oraz bogaty pakiet edukacyjny. Znaleźć tu można kursy dostosowane (...)
Potrzebujesz placówki, w której Twoja pociecha będzie się czuć jak w domu? Rozważ jedyne w swoim rodzaju przedszkole Jelcz Laskowice! Pracująca (...)
Uprawnienia energetyczne- podstawa prawna Zgodnie z Prawem energetycznym (ustawa z dnia 10 kwietnia 1997 r.) , osoby zajmujące się eksploatacją sieci (...)
Chciałbyś poznać nowy, europejski język, w którym zostaniesz zrozumiany w wielu miejscach na świecie? Koniecznie sprawdź ofertę szkoły językowej (...)
Prezentujemy Państwu propozycję Niepublicznego Przedszkola Sportowo-Artystycznego Ratataje w Oleśnicy w województwie dolnośląskim. W naszej ofercie (...)
Przedszkole MEGAMOCNI we Włocławku to: Montessori, Ekologia, Gotowanie po mistrzowsku, Aktywność, Mądrość, Otoczenie, Ciekawość, Nowe horyzonty, (...)
Centrum Rozwoju Talentów Brain-Power z Poznania w swojej działalności łączy zajęcia przedmiotowe z nauką języka angielskiego. Wszystkie zajęcia (...)