InzynierBudowy.pl - Firma budowlana - Kierownik budowy

InzynierBudowy.pl - Firma budowlana - Kierownik budowy
ID wpisu: 36253
Dodano: 14.06.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 146
CTR: 0.00%
1
Google
61
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma budowlana świadcząca usługi kierownika budowy oraz inspektora nadzoru, zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz sztuki budowlanej. Z pełnym zaangażowaniem wykonujący swoje obowiązki. Kolejną jedną z głównych gałęzi firmy jest kosztorysowanie oraz przeglądy budowlane, roczne i pięcioletnie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.inzynierbudowy.pl

Opinie o stronie www.inzynierbudowy.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Tylko w CREATOR w jednym miejscu nabędziesz wiedzę, która umożliwi Ci projektować nowoczesne, kreatywne oraz w pełni funkcjonalne wnętrza. Jesteśmy (...)
Firma TECTUM DACHY jest liderem w dostarczaniu usług dekarskich oraz z systemami rynien na terenie województwa świętkorzyskiego. Dyponujmey szeroką (...)
Firma budowlana B&B Tidiness z Krakowa dostarcza kompleksowe usługi budowlane i rozbiórkowe. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania wykopów pod (...)
Firma Dn Building od 2014 roku świadczy usługi w branży budowlanej. Jej siedziba mieści się w Starych Załubicach w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo (...)
G.P. Inwestim Sp. z o.o. to wykwalifikowane przedsiębiorstwo, które zajmuje się w szczególności sporządzaniem projektów inwestycyjnych. W swojej (...)
Firma GUREDO Sp. z o.o. w Krakowie to kompetentna obsługa inwestycji budowlanych od A do Z. Obsługujemy budynki mieszkalne, przemysłowe oraz inwestycje (...)
Sprzedaż kruszyw naturalnych (piasku, żwiru, tłucznia, pospółki oraz kamienia) zapewnia firma Complex Car w Oławie. Oprócz tego zakres naszych (...)
Damian Kos prowadzi w Sławnie firmę, która zajmuje się różnego rodzaju pracami ziemnymi. Przygotują Twój teren pod budowę, niwelują, skarpują (...)
Zanim zlecisz głębokie wykopy do poprowadzenia rur i kabli, zapoznaj się z ofertą firmy WTD, bo prawdopodobnie prędko zrezygnujesz z tego pomysłu. (...)