AGRO Diogra - Sprzedaż i rozsiewanie wapna nawozowego

AGRO Diogra - Sprzedaż i rozsiewanie wapna nawozowego
ID wpisu: 36018
Dodano: 16.04.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 76
CTR: 0.00%
0
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zajmujemy się prowadzeniem usług związanych z wapnowaniem gleby mączką wapienną. Korzystamy w tym celu z wysokiej klasy wapna wpływającego na glebę pod różnymi względami. Cały proces umożliwia odkwaszenie gleby, poprawienie pH oraz poprawę żyzności gleby. U nas w Diogra Agro można zakupić również wapno Gruntcal, w którego składzie występuje około 96% węglanu wapnia. Taki parametr w połączeniu z wysokim stopniem rozdrobnienia gwarantuje reaktywność oraz wysoką liczbę zobojętnienia. Wapno nawozowe Gruntcal można stosować na wszystkich rodzajach gleb, zapewniając im doskonałe efekty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agrodiogra.pl

Opinie o stronie agrodiogra.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma HBT to internetowy sklep rolniczy specjalizujący się w dystrybucji narzędzi i części do maszyn rolniczych. Asortyment sklepu obejmuje części (...)
Spomasz-Bee jest firmą która produkuje i sprzedaje urządzenia potrzebne do produkcji miodu, znajdziemy tam chociażby, odstojniki 30L, 50L, 70L, czy (...)
Oferujemy Państwu wysokiej jakości premiksy dla krów, drobiu, trzody chlewnej. Nasza firma Prostafeed specjalizuje się w dystrybucji dodatków do (...)
Ogrody Wilczyńscy to portal, który powstał w 2021 roku. Serwis ten związany jest głównie z tematyką pielęgnacji i uprawy ogrodów, znajdziesz (...)
Salon w miejscowości Nowy Sącz zajmuje się oferowaniem usług kosmetycznych różnego rodzaju. W ofercie firmy możemy znaleźć wykonanie usług takich (...)
Najbezpieczniejszy pokarm dla zwierząt to ten, który jest przyjazny środowisku. Proste składniki zapewniają najwyższej jakości produkt bogaty w (...)
Wykonuję zabiegi medycyny estetycznej w oparciu o zdobytą i wciąż doskonaloną wiedzę z tego zakresu. W dzisiejszych czasach nadążanie za tak szybko (...)
Witaj. Chcesz zastąpić standardowe zakupy? . Z Faberlic to możliwe ! Dzięki szerokiej ofercie produktów z różnych kategorii możemy w jednym miejscu (...)
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe JMK jest producentem kontenerów elastycznych potocznie zwanych workami BIG BAG. W ofercie producent można znaleźć (...)