Szkoła językowa Hiromi

Szkoła językowa Hiromi
ID wpisu: 35951
Dodano: 01.04.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 277
CTR: 0.00%
6
Google
3
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła językowa Hiromi oferuje kursy językowe w małych grupach i rodzinnej atmosferze. Specjalizujemy się w nauce języków azjatyckich: japońskiego, koreańskiego oraz chińskiego ale prowadzimy również kursy innych języków w kameralnych grupach. Hiromi to nie tylko nauka ale także kultura. Organizujemy półkolonie językowe i wiele innych wydarzeń związanych z kulturą Azji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: hiromi.pl

Opinie o stronie hiromi.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Niepubliczne przedszkole MiniPrzedszkolak Józefów zapewnia profesjonalną opiekę najmłodszym. Zespół gwarantuje ciekawe zajęcia językowe, kreatywne (...)
Audiotriki.pl to blog o produkcji muzycznej i mojej codzienności zawodowej czyli studiu nagraniowym. Jestem producentem muzycznym o 10 letnim doświadczeniu (...)
Centrum Dziecka Tulinek w Słupsku i w Bydgoszczy dostarcza wszechstronną opiekę dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 3 lat oraz od 3 do 6 lat. Sieć (...)
Jeżeli szukasz pomocy przy stworzeniu sprawdzianu szkolnego, to nasza oferta z pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie. Oferujemy Wam wsparcie przy (...)
Na stronie internetowej tele-nauka.pl możesz przeczytać wszystkie potrzebne informacje na temat wyjątkowo rozbudowanej oferty szkoły językowej online (...)
Czerwona budka to polska szkoła oferująca naukę języka angielskiego, z naciskiem na komunikację. Główną metodą nauczania jest "blended learning", (...)
Szkoła Językowa Po Chińsku to przedsiębiorstwo z Białegostoku, które prowadzi zajęcia z języka chińskiego w Białymstoku dla dzieci, młodzieży (...)
JN Tutor Pro to internetowa szkoła językowa prowadząca kursy za pomocą nowoczesnych metod. Na stronie online możemy znaleźć oferty nauki różnych (...)
Anglomax to szkoła językowa, która prowadzi liczne korepetycje i kursy. Anglomax prowadzi zajęcia zarówno w swojej szkole, jak i dojeżdżając (...)