Producent mebli hotelowych, mebli użytkowych - Meblomex S.A.

Producent mebli hotelowych, mebli użytkowych - Meblomex S.A.
ID wpisu: 35625
Dodano: 24.01.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 345
CTR: 0.00%
5
Google
3
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Producent mebli, firma Meblomex powstała w 1996 roku, jako przedsiębiorstwo zbudowane na wieloletniej rodzinnej tradycji i doświadczeniu w produkcji mebli.Założyciel firmy, Jacek Żmuda, od najmłodszych lat obserwował pracę swego dziadka, który w niewielkim warsztacie wytwarzał niepowtarzalne meble z drewna litego. Pasja i zdobyta wiedza, zaowocowały stworzeniem prężnie działającego przedsiębiorstwa, które od lat wychodzi naprzeciw różnorodnym wymaganiom rynku. A dzięki nowoczesnym technologiom i elastycznej strukturze organizacyjnej zmienia się, stając się rozpoznawalną marką jako producent mebli na rynku.W roku 2011 jednoosobowa działalność, przekształca się w Spółkę z o.o.A w roku 2013 zostaje oddany do użytku nowy nowoczesny zakład produkcyjny, który jest obecną siedzibą spółki. Od 2018 roku poprzez dalszy rozwój i otwarcie się na kolejne wyzwania, meblomex staje się spółką akcyjną.
Nasza firma produkuje meble przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak biura, hotele, galerie handlowe. Zajmujemy się kompleksową realizacją przedsięwzięć poprzez doradztwo techniczne, logistykę, transport i montaż mebli. Dzięki doświadczeniu i otwartości z powodzeniem wprowadzamy w życie nawet najbardziej ambitne i unikalne projekty. Rzetelność i jakość tworzonych przez nas rozwiązań, zyskały uznanie w oczach naszych klientów.W trosce o zasoby przyrodnicze stale udoskonalamy procesy produkcyjne. Stosujemy wyłącznie materiały spełniające certyfikaty i normy budowlane , co pozwala nam tworzyć meble przyjazne środowisku naturalnemu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: meblomex.com.pl

Opinie o stronie meblomex.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Uszczelnienia gumowe dla przemysłu, elementy gumowe do taśmociągów czy dla motoryzacji proponuje firma POL-GUM z miejscowości Jawor. Zapewniamy rozwiązania (...)
Projektowaniem hal namiotowych i przemysłowych zajmują się specjaliści z Biura Obsługi Inwestora Project Center w Koszalinie. Projektujemy konstrukcje (...)
Firma Avrotech z Poznania jest Certyfikowanym Dystrybutorem Specjalizowanym oraz Autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy Parker Hannifin Sales Poland (...)
Wykonujemy usługi na terenie Podkarpacia, w okolicach Rzeszowa, Stalowej Woli, Niska. Ale także wysyłkowo na terenie całego kraju. Działamy w (...)
Firma Frezmar z Miastka zaprasza do skorzystania z rozległej oferty narzędzi do obróbki drewna. Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie (...)
Jesteśmy firmą z w pełni polskim kapitałem, która zajmuje się wytwarzaniem barwników od 2009 roku. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów (...)
Spomasz to firma, która zajmuje się produkcją urządzeń dla rynku gastronomicznego. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1945 roku i produkuje urządzenia (...)
Masz zużyty akumulator? Firma Scrab Recykling z Warszawy specjalizuje się w utylizacji wyeksploatowanych akumulatorów, oferując profesjonalną obsługę, (...)
Jeżeli szukasz specjalistów posiadających bogate doświadczenie i kwalifikacje w branży frezowania obudów, to Twoją uwagę na pewno przyciągną (...)