Inna perspektywa na historie znane i nieznane.

Inna perspektywa na historie znane i nieznane.
Inna perspektywa na historie znane i nieznane.
ID wpisu: 35339
Dodano: 25.11.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 19
CTR: 0.00%
1
Google
4
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bajamy.pl czyli inne spojrzenie na legendy miejskie z historią w tle. Opowiadania o Wrocławiu i nie tylko, gdzie głównymi bohaterami są sympatyczne krasnoludki na tropie legend i historii z Wrocławiem w tle (Tom I). Ponadto spotkamy także skrzaty, o których więcej przeczytacie w tomie II.
Kolejne książki z historią w tle ukażą się już wkrótce.
Zapraszam do zapoznania się z serwisem, w którym znajdziecie informacje na temat samego projektu Bajamy.pl, przykładowe opowiadania, demo ebook i mam nadzieję, że następnie zajrzycie do sklepu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bajamy.pl

Opinie o stronie bajamy.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chcesz być na bieżąco z nowymi wydawnictwami książek – zapraszamy do naszego serwisu. Znajdziesz tu wydania w wersji cyfrowej najpopularniejszych (...)
Kalendarz ścienny na 2021 rok. To wyjątkowy kalendarz ścienny, w którym znajdziesz 13 przepięknych zdjęć do wyboru: z Wenecji lub z Wysp Jońskich. (...)
Serwis społecznościowy gromadzący twórców krótkich form literackich (aforyzmów, limeryków, anegdot) oraz wierszy i opowiadań. Motywem przewodnim (...)
Internetowy katalog produktów z ofertami. Na naszej stronie olbrzymi zbiór sklepów z ofertami. Produkty posegregowane tematycznie w odpowiednich kategoriach. (...)
Skorzystaj z aktualnej oferty promocyjnej Domu Wydawniczego Rebis, a nie pożałujesz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie (...)
Zapraszamy do portalu z nowościami książkowymi z zakresu psychologii, psychiatrii i samopomocy psychologicznej. Najnowsze publikacje, recenzje książek, (...)
Życzenia, które wpadają w ucho, bardzo często są efektem starań wielkich literatów. Jeśli jednak i my chcielibyśmy sprokurować godne wysłuchania (...)
Poszukujesz witryny, na której życzenia świąteczne występują w dużej ilości oraz różnorodności? Dobrze trafiłeś. Na poniższej witrynie (...)
Twoja babcia obchodzi imieniny? Chcesz zrobić jej niespodziankę i wysłać do niej kartę pocztową z życzeniami? Zaskocz babcię! Nie każdy spodziewa (...)