biggroup.pl

biggroup.pl
ID wpisu: 34989
Dodano: 01.10.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 130
CTR: 0.00%
1
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Big Group jako jedna z pierwszych agencji reklamowych w Polsce stworzyła sieć nośników wielkoformatowych przy drogach szybkiego ruchu. Obecnie posiadamy szeroką ofertę reklam znajdujących się na autostradach A1, A2 i A4, które docierają do zróżnicowanych grup docelowych.

Zalet nośnika umieszczonego przy autostradzie jest wiele. Jednym z nich jest atrakcyjna forma przekazu, pozwalająca na szerokie możliwości wyboru nośników, na których zostanie umieszczona i tym samym pozwala tworzyć atrakcyjne i przykuwające uwagę reklamy. Plusem jest również zagęszczenie. Klient podróżujący po autostradzie najczęściej widzi tylko jedną reklamę na długim odcinku trasy, dlatego nie występuje u niego szum informacyjny. Pozwala to na lepsze zapamiętanie treści. Dodatkowo billboard umieszczony na drodze szybkiego ruchu może stanowić uzupełnienie całej kampanii reklamowej, tym samym wzmocni przekaz oraz zapewni bieżący kontakt z odbiorcami.

Reklama zewnętrzna jest jedną z najefektywniejszych rodzajów reklam i najtańszą. Pozwala przy bardzo niskich kosztach w przeliczeniu na dotarcie do odbiorców wypromować firmę, usługi, czy produkty na szeroką skalę i dotrzeć do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów.

Oferowane przez nas nośniki reklamowe przy autostradach ustawione są w taki sposób, by pomimo prędkości autostradowej odbiorca miał styczność z reklamą minimum ok. 30 sekund. A wielki format reklam przy autostradach sprawia, że treści na nich są czytelne już z dużych odległości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: biggroup.pl

Opinie o stronie biggroup.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jako Aim studio graficzne Kraków jesteśmy z naszymi klientami od ponad 10 lat. Jednak Nasze doświadczenie sięga znacznie bardziej zamierzchłych czasów. (...)
Nasz serwis zajmuje się profesjonalnym myciem wózków sklepowych, masztów oraz regeneracją flag. Świadczymy usługi produkcyjne masztów i żagli (...)
Firma Mcmayk oferuje spersonalizowane napoje. W ofercie tej firmy znajdziesz wodę mineralną z własnym nadrukiem, napój energetyczny z własnym nadrukiem (...)
Reklamy w Google Ads, kampanie zagraniczne, audyty reklamowe, reklamy w YouTube, analiza danych – to tylko część niezwykle bogatej oferty agencji (...)
Poszukujesz firmy PR, która otoczy kompleksową opieką Twoją markę? Albo zastanawiasz się, komu powierzyć stworzenie filmu reklamowego? Nie czekaj (...)
Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Torpol z Łodzi. Od wielu lat działamy w branży, oferując naszym klientom wysokiej (...)
Firma Boxxe to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą pudełek z nadrukiem. Minimalny nakład do produkcji to tylko10 sztuk. Bogata (...)
Global News to nowoczesny serwis informacyjny, który nie boi się poruszania żadnych tematów. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas interesujące (...)
Digi Lab nie jest zwykłą agencją reklamową. To laboratorium nowoczesnego marketingu, które specjalizuje się w promocji i upowszechnianiu projektów (...)